Bugatti plánuje nástupce Veyronu


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Nedalekou budoucnost značky v současnosti naznačuje Bugatti Vision Gran Turismo. Sice jde zatím jenom o virtuální projekt zaměřený na simulátory, ale podle informací pocházejících přímo od zástupců značky ukazuje další směr jejího působení.

Na novém modelu se pilně pracuje

Model Bugatti Veyron, ke kterému výrobci vytvářeli různé speciální verze a tím výrazně pomáhali jeho prodeji na trhu, je už nenávratně uzavřenou kapitolou. Volkswagen, který je majitelem značky Bugatti, pracuje nyní velmi intenzivně na koncepci dalšího vozu. Jeho název zní Chiron a cestu ke svým zákazníkům by si měl najít v roce 2017. Protože do té doby uplyne ještě hodně vody, už nyní ukazuje některé novinky právě na herních simulátorech Vision Gran Turismo. Své fanoušky tak může Bugatti potěšit alespoň virtuálně. Díky možnosti vyzkoušet si parametry budoucího vozu alespoň formou hry pro ně nebude období těšení se na auto s výkonem 1500 koňských sil a rychlostí 460 km/hod. snad tak dlouhé.

Model uvidíte i na veletrhu

Přitom Vision Gran Turismo model se také nyní představuje v měřítku 1:1 na frankfurtském autosalonu, který je nyní již v běhu. Můžete zde vidět jeho vyrobený model, po něm si ale budete muset na skutečnou verzi, která se vydá na cesty, ještě počkat. Pochopitelně nikdo přesně neví, zda bude nový vůz do detailů odpovídat simulaci modelu dostupnému na veletrhu, protože ve hře je ještě příliš mnoho okolností a času, ale jako ochutnávka je to zajímavé. Ostatně tiskové oddělení společnosti Bugatti ústy oficiální zprávy pro média uvádí, že studie vozu „reprezentuje novou formu a desénový jazyk vyvinutý k oslavě nové kapitoly historie po éře Veyronu“. Jinými slovy tím jednoznačně potvrzuje, že se opravdu chystá něco úplně jiného. Co, na to se budou moci hráči mrknout už příští měsíc, kdy pro ně bude Vision Gran Turismo k dispozici.

Rate this post