BMW slaví 40 let sportovního sedanu řady 3! Co je pro nás připraveno?

Automobilka BMW je spjatá nejenom se spolehlivostí a jedinečností, ale samozřejmě i s tradicí. A ta se týká celé řady vozů. Aktuálně je to model BMW 3, který může slavit 40 let na našem trhu. A jelikož to skutečně důvod k oslavě je, připravila automobilka něco zcela unikátního – novou generaci právě tohoto vozu. A ten zaujme už na první pohled, jelikož z hlediska designu se určitě jedná o nejatraktivnější model, jaký kdy brány automobilky opustil. Stejně jako v roce 1975, i nyní je samozřejmě kladen důraz na dynamiku, ale nechybí ani účelovost, nebo elegance.

Užijte si dokonalou jízdu

Předností daného modelu jsou zcela určitě jízdní vlastnosti, které oceníte jak při běžném použití, tak se určitě nebudete ztrácet ani na okruhu. Ostatně už samotná historie jasně ukazuje, že BMW 3 sedan v minulosti účastnil mnoha prestižních závodů. Dnes se samozřejmě můžete těšit třeba na inteligentní pohon všech 4 kol, stejně jako jistotou naprostého komfortu během jízdy. Zklamáni nebudete ani po stránce praktické, kdy je myšleno také na spotřebu paliva. Díky tomu všemu je tak BMW řada 3 spjata s doslova neomezenými možnostmi použití, a to ať už pro milovníky rodinného života, nebo rychlejší jízdy a výrazné jízdní dynamiky.

Měřítka kvality opět posunuty

Nebyla by to samozřejmě značka BMW, aby nepřišla s dalšími inovacemi, které se týkají i tohoto vozu. Asistenční funkce, možnosti nastavení, stejně jako kvalitní motorizace. To vše vás čeká, ať už zvolíte sedan, nebo BMW 3 touring. Zapomenout samozřejmě nesmíme na mnoho dalších inovativních prvků, které se v průběhu let objevily a pomohly tak zvýšit náskok od konkurence. Zmiňme třeba technologii EfficientDynamics, stejně jako pohon BMW drive. S obojím se logicky lze setkat i v novém modelu. A tak pokud hledáte auto, které nezklame vás ani vaši rodinu, vyplatí se vsadit na tuto jubilejní edici!
A u koho toto BMW zakoupit? Doporučujeme prodejce luxusních vozů BMW v Jižních Čechách, Mach Motors.