Ford – značka spojená s tradicí i dokonalostí

Ve světě automobilismu je jenom málo značek, které by se mohly pyšnit tak zajímavou historií, jako má značka Ford. Ta se začala psát už v roce 1903 a byla samozřejmě spojena se jménem zakladatele, kterým byl Henry Ford. Právě on se zasloužil o rozvoj této automobilky a také o to, že svého času patřila mezi trojici automobilek, které dominovaly světovému trhu. Ani dnes ale Ford neztrácí svou výjimečnost, stejně jako nijak neomezuje svou nabídku, která cílí na mnoho zákazníků s různými požadavky.

Jaké jsou nejznámější vozy automobilky?

Pokud se rozhodnete věnovat této značce bližší pozornost, nesetkáte se jenom se spolehlivostí a zajímavým vzhledem vyráběných vozů, ale i se zajímavou různorodostí. Vsadit můžete na ty nejmenší modely, jako je Ford Ka, popřípadě stylové hatchbacky Fiesta nebo Focus. Tím ale nabídka nekončí, jelikož náročné zájemce zaručeně uspokojí i luxusní Ford Mondeo, který svou kombinací vzhledu a jízdních vlastností zaručeně zaujme. Zklamáni ale nebudou ani milovníci větších aut, kam se řadí modely jako B-Max či C-Max, popřípadě i Kuga nebo jeden z největších modelů určených do terénu, a to Ranger.
Automobilka však cílí také na segment užitkových vozů, kde dominoval v minulosti, ale dominuje i nyní známý a vyhlášený Ford Transit. Ten je dnes k dispozici v celé řadě variant, jako například Van nebo Kombi.

I v České republice

Samozřejmostí je, že modely této značky můžete koupit i v České republice, a to u přímých prodejců. Jejich návštěva je vždy spjata s profesionalitou, kompletním představením vozu, ale i případným poradenstvím o tom, na co vůz potřebujete a jaký by pro vás byl ten pravý. Určitě stojí z zvážení využití služeb společnost MOTOL BENI a.s., a to hlavně díky třem velkým pobočkám, stejně jako díky dalším nadstandardním službám, jako je prodej ojetých vozidel, prodej náhradních dílů, nebo díky provozu asistenční služby.