BMW 7 nabídne další zajímavé motorizace

Zajímavý, stylový a rozhodně unikátní automobil BMW 7 rozhodně nadchne náročnější klientelu. A to jak pro design a celkové provedení, ale také pro celkovou nabídku motorizací, které jsou k dispozici. Pokud bychom měli být konkrétní, tak v říjnu letošního roku, kdy byl automobil představen, byly známy celkem tři motorizace. O měsíc později došlo k představení další varianty, která tak dokázala oslovit další zájemce. Ani tím ale v BMW nekončí, jelikož aktuálně zveřejněná zpráva mluví o tom, že v příštím roce se u vozu BMW 7 setkáme s dalšími variantami motorů. Podívejme se, jaké to jsou.

Důraz především na spotřebu a ekologii

Právě tyto dvě oblasti jsou v současné době hojně diskutované a tak není divu, že se probírají i v prestižních automobilkách, jakými je i BMW. Pokud se podíváme konkrétněji, neměli bychom zapomínat na fakt, že od nového roku nám BMW 7 může nabídnout i plug-in hybrid. Tedy automobil, který bude pohánět kombinace elektromotoru a klasického spalovacího motoru. Cíl je jasný, a to jak ochrana přírody, tak i úspora pohonných hmot. A to vše s jistotou především cenové dostupnosti, ale i potřebných výkonů, které jsou u tohoto vozu také jedním z důvodů, proč si ho pořídit. A potěšující zprávou pro případné zájemce je to, že tato motorizace je již oficiálně potvrzena.

Chystá se i vrcholné provedení

Varianta plug-in hybridu rozhodně není topu jedinou, na kterou se jako zájemci o vůz BMW 7 můžeme těšit. Mluví se také o motorizaci, která bude spojena s vrcholnou verzí tohoto vozu. Pokud tedy přemýšlíte o nákupu, doporučujeme počkat. A to z toho důvodu, že by se měla pod kapotou objevit také verze s označením M760Li. Ta byla v jednu chvíli dostupná i v oficiálním konfigurátoru a tak můžeme očekávat i její oficiální uvedení na trh. Dle prvních zpráv by se mělo jednat o dvanáctiválec, jehož výkon bude naladěn na celých 441 kW.

Rate this post