Bentley Flying Spur s novým výkonem


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Pokud bychom si měli stručně charakterizovat vozy Bentley, rozhodně u nich nadchne hned několik unikátů. V první řadě je to luxus, kterým oplývají. A to zvláště v interiéru. Stejně tak je to i poměrně klasický, ale přitom velmi povedený a lákavý design. V neposlední řadě je to také výkon, který je s danými vozy spojený. A všechno dohromady může potvrdit automobil, kterým je luxusní sedan nesoucí označení Bentley Flying Spur. Právě ten se totiž dočkal mnohem silnější motorizace, což otevírá ještě další možnosti, než předchozí, klasická verze.

Co nás pod kapotou čeká?

Nebudeme zdržovat, jelikož to, co se nachází pod kapotou, je skutečně něco unikátního. Jedná se o dvěma turby přeplňovaný osmiválec o objemu celých čtyř litrů, který nese označení V8 S. Samozřejmostí je automatická převodovka, která se postará o co nejlepší přenesení výkonu, a to v pravou chvíli. Vůz má samozřejmě pohon na všechny čtyři kola a tak máte jistotu, že když naplno sešlápnete plyn, dokonale ucítíte sílu, kterou vozu dává celkem 528 koní. A to je skutečně něco, co je obdivuhodné.

Bentley Flying Spur V8 S díky tomu dokáže zvládnout stovku za 4,9 sekundy a maximální rychlost je omezena elektronicky, to konkrétně na hodnotě 309 kilometrů v hodině. Myslelo se však i na spotřebu, a tak při běžné jízdě motor nabídne vypínání válců.

Nový podvozek i vzhledové inovace

Nezůstalo se však jenom u výměny motoru, díky čemuž Bentley Flying Spur V8 S nabídne také zcela nový podvozek, který celkově zlepšuje jízdní vlastnosti. Ten je elektronicky řízený a nabídne ostřejší odezvu, bez snižování komfortu odpružení. Jsou to ale i různé vzhledové prvky, stejně jako možnost využít i nadstandardní výbavy, jako je třeba Wi-Fi připojení, nebo třeba naprosto unikátní obložení z kamene. Pro ty nejnáročnější jasná volba. Je ale i mnoho dalších možností, jak dává Bentley luxus najevo.

Rate this post