Bentley Continental GT a EXP 10

Bentley skutečně patří mezi luxusnější značky. O tom není pochyb. Přesto ale ve svém portfoliu nabídne i dostupnější vozy. Mezi ty se určitě řadí Bentley Continental GT. Tento model, tedy konkrétně jeho facelift byl k vidění na autosalonu v Ženevě. To hlavní, čím tento model rozhodně zaujme, to je vzhled. Pokud jste fanouškem značky i modelu, jistě poznáte četné modifikace jak na předním a zadním nárazníku, tak i na víku kufru.
bentley-continental-gt
Pokud si vůz prohlédnete z profilu, nechybí ale hlavní změny především v podobě kol, které mají 21 palců. To ale není jediná změna, jelikož se můžete kochat i skutečně zajímavými barevnými provedeními. Pokud vás nutně nezaujme přitažlivá zelená viditelná na našich fotografiích, potom nezoufejte. Vůz Bentley Continental GT jed dostupný i ve světlé a tmavé modré, nebo ve zlaté barvě. A co je další důvod k jeho koupi? Třeba vrcholové motorizace. Motor W12 6.0 o výkonu 434 kW je jasným argumentem.

Daný model ale nebyl tím jediným, který Bentley v rámci svého stánku připravilo. Obdivné pohledy totiž byly patrné i u modelu Bentley EXP 10. V tomto případě jde o dvoumístné sportovní kupé. To se možná na první pohled vymyká tradičnímu konceptu značky, ale rozhodně nezklame. Je to hlavně jeho kompaktní rozměr, elegance, ale i moderní, mnohdy až nadčasový design – třeba v rámci světlometů.

bentley-exp-10
Rozhodně nebudou zklamáni zájemci, kteří si potrpí na luxus. Proč? Jelikož interiér nabídne záplavu naprosto unikátních materiálů. Patří mezi ně třešňové dřevo, ocel, měď, ale samozřejmě i luxusní kůže Poltrona Frau. Samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že se stále jedná o studii a tak se řada věcí může do doby sériové výroby ještě změnit. Pokud k tomu ale nedojde, rozhodně bude nadšený nejenom každý milovník této značky, ale i milovník rychlé jízdy a luxusu. Ostatně posoudit to můžete i vy sami.