I autodíly SKV Germany najdete v katalogu TecDoc

Originální či neoriginální autoservisy, kamenné nebo online prodejci náhradních dílů, stejně jako celá řada dalších podnikatelů v oblasti automobilismu využívá katalog TecDoc. Ten se svými více než 5 000 000 záznamy patří mezi nejkomplexnější databázi náhradních dílů na světě. Ty jsou navíc doplněny ilustracemi, fotografiemi, ale i popisem. Je tedy více než jasné, že je snahou každého výrobce a distributora dílů se právě do tohoto katalogu dostat.

Značku SKV Germany zde najdete

O zařazení do této databáze usilovala mimo jiné také známá německá značka, kterou není žádná jiná, než SKV Germany. Ta přišla na trh náhradních dílů s naprosto unikátním přístupem. Jejím cílem bylo nabídnout kvalitní, nové a cenově dostupné součástky. A to ve chvíli, kdy chceme jako zákazníci vsadit na renomé určitého výrobce a nekupovat neznáme kusy například z Číny. A že se tento přístup vyplatil, to dokazuje fakt, že se výše zmíněná značka dostala i do tohoto prestižního katalogu. To znamená nejenom mnohem silnější a pevnější pozici na trhu, ale i jistotu, že jako zákazníci kupujete správně.

Kvalita je samozřejmostí

Zmíněný rozsáhlý katalog TecDoc spravuje společnost TecAlliance GmbH se sídlem v Německu, což je samo o sobě jistotou, že zde jsou zalistováni jenom takoví výrobci, u kterých je jistotou vysoká kvalita nabízeného sortimentu autodílů. Tím jsou jasně vyvraceny všechny často konkurenční spekulace o značce SKV Germany. Ať už je to stěrač, alternátor či čidlo ABS, rozhodně s daným sortimentem neuděláte chybu. A to nyní vědí i ti, kteří správné díly pravidelně hledají. Sortiment značky v ČR seženete na www.pietro-eshop.cz

autodíly skv

autodíly skv