Proč si půjčit auto u profesionála?

Možnost půjčit si auto s sebou přináší celou řadu pozitiv. A to v souvislosti s tím, že nemusíme investovat velké částky do vlastního vozu, stejně jako se nemusíme starat o provoz a související výdaje, ani nemusíme řešit jeho technický stav. I proto jsou autopůjčovny využívány stále více. Zvláště jedna, kterou je společnost West Car Praha. Ta dnes patří mezi špičku na trhu. Vznikla už v roce 1989 a své služby nabízí stále. A právě to je jeden z prvních důvodů, proč ji využít. Konkrétní prezentaci a nabídku najdete na adrese: http://www.autopujcovna-west-car-praha.cz/

Vysoké kauce jsou minulostí

Co je problémem u konkurenčních autopůjčoven? Především vysoké kauce, které musíte v souvislosti s půjčením vozu zaplatit. To vám u West Car Praha rozhodně nehrozí. Ty jsou nastaveny opravdu minimálně, díky čemuž si svůj vůz může snadno a jednoduše půjčit opravu každý.

Dlouhodobý i krátkodobý pronájem je samozřejmostí

Potřebujete automobil na víkend? Nebo na dovolenou? Či snad potřebujete jenom něco na otočku převést? Ve všech případech vám autopůjčovna West Car Praha může posloužit. Nabídne ale i možnost dlouhodobého pronájmu. Ten se hodí jak jednotlivcům, tak i podnikatelům. A je jedno, zda potřebují auto na měsíc, nebo třeba na podstatnou část roku. Záleží jenom na jejich požadavcích, podle kterých dojde také k výraznému zvýhodnění ceny. Dlouhodobý pronájem se zkrátka vyplatí.

Vyberte si automobil, který nezklame

West Car Praha se pyšní i bohatou nabídkou světových značek. Kromě klasiky, kterou je Peugeot, Renault, Škoda, Volkswagen a Volvo jsou k dispozici také modely Audi, BMW, Ford či Mercedes Benz. Samozřejmostí je výběr nejenom malých a velkých vozů včetně SUV, ale i výběr podle praktičnosti a komfortu. Nechybí ani jistota toho, že vozový park čítá auta s manuální i automatickou převodovkou, předním i zadním pohonem, stejně jako vozy 4×4. A to vše jsou důvody, proč si automobil půjčit u profesionála!