Popis
Zajistěte si bezproblémovou viditelnost za každého počasí s prémiovým flat stěračem Visee Aquatec, který splňuje vysoké nároky na výkon i trvanlivost. Tento přední levý stěrač je ideální náhradou originálního dílu a zaručuje dokonalé čištění čelního skla i v extrémních podmínkách.
Hlavní vlastnosti
- Gumičky značky GoodYear – zajišťují hladký a tichý chod, dlouhou životnost a spolehlivý výkon ve všech ročních obdobích
- Grafitové povrchy gumiček – minimalizují tření, zabraňují zatahování a zajišťují dlouhodobě efektivní odstraňování deště i sněhu
- Vysoce kvalitní vulkanizovaná přírodní pryž – odolná vůči UV záření, teplotním extrémům i agresivním prostředím
- Kovové upevnění ramene – zaručuje pevné a stabilní spojení se stěračovým ramenem pro přesné a rovnoměrné přilnutí po celé délce
- Dynamický flat design – moderní vzhled, nižší odpor vzduchu a lepší přilnutí na skle díky rovnoměrnému rozložení tlaku
Ideální pro
Vlastníky LAND ROVER Range Rover a Range Rover Sport II LW (od modelového roku 2013), kteří hledají spolehlivou a trvanlivou náhradu předního stěrače s výkonem na úrovni originálu. Díky přesnému tvaru a pevnému uchycení je stěrač ideální pro každodenní jízdu i delší trasy za složitých povětrnostních podmínek.
Tento Visee Aquatec stěrač o délce 600 mm je vyroben podle přísných standardů kvality a představuje optimální poměr ceny a výkonu. Díky kompatibilitě s aktuálními i již ukončenými sériemi modelu zůstává relevantní volbou pro širokou skupinu vozidel.
Hodí se pro všechny, kdo oceňují top kvalitu provedení, dlouhou životnost a dokonalé výsledky čištění – bez šmouh, zatahování nebo hluku.






