Výměna čelního autoskla

Znáte to, prasklina nebo spíše prasklinka na čelním skle, která není v podstatě ani vidět. Stále jezdíte kolem domu a sklo drží. Jednou jedu po dálnici D1 do Prahy a měl jsem trošku pocit, že se prasklina mírně zvětšila.  Říkám si, co naplat, stejně se to bude muset vyměnit, jak se vrátím domů, čelní sklo vyměním.

Ale ouha, zaparkoval jsem v Horních Počernicích a při návratu k autu na skle pavouk. Když to zkrátím, výměna autoskla mě prostě nemine. Jen na koho se obrátit. Nakonec jsem hledáním na webu autoskla praha objevil firmu Trioautosklo.

Po zavolání na firmu mě pracovník ujistil, že požadované autosklo mají skladem a sdělil i cenu za výměnu a přibližnou dobu, než bude autosklo opravené. V podstatě všechno vyhovovalo, nezbývalo, než vyrazit. Pracovník Trioautoskla mě navedl a za pár minut jsem byl na dvoře firmy Trioautosklo. Firma má dílny v Praze Horních Počernicích.

Je to firma s dlouholetou tradicí a podle ochoty a profesionálního jednání zaměstnanců jsem nabyl dobrého pocitu. Specializují se na výměnu čelních skel, montáží střešních oken, montáží bezpečnostních systémů, tónováním autoskel a v neposlední řadě provádí jedno z nejlevnějších plnění klimatizací v Praze. Součástí plnění klimatizace je i čištění klimatizace.

Protože jsem plánoval před dovolenou vyčistit a doplnit klimatizaci, udělal jsem to rovnou v Trioautosklo, ať zase nemusím do servisu.

Budu upřímný, nemám rád takové nenadálé situace. Na druhou stranu v Trioautosklo dopadlo vše dle dohody. Až budete muset měnit čelní sklo a budete poblíž, musím firmu jen doporučit.