Vylepšete si svůj vůz. Jak? Pomocí samolepek

Jste milovníci tuningu a toužíte po tom svůj automobil vylepšit i po estetické stránce? Pokud ano, hodit se vám budou i na první pohled naprosté drobnosti, které však dodají vašemu plechovému miláčkovi zcela nový styl. Na mysli máme samolepky na auto, které se dnes stávají volbou, která zaručeně nezklame. Tedy pokud zvolíte skutečnou kvalitu. Ideálně firmu PŽdesign, která je na poli výroby automobilových samolepek jasnou jedničkou. A to nejenom po kvalitativní stránce. Špičkových vlastností i vzhledu je dosaženo mimo jiné i proto, že firma samolepky sama vyrábí a může tak dohlížet na celý technologický proces od A do Z. Dále používá kvalitní fólie, které odolají všem povětrnostním vlivům.

Vybírejte z desítek variant

Je na vás, čím konkrétně chcete svůj automobil ozvláštnit. Možností je více než dost. Hledáte-li opravdu originální polepy na auto, jsou v nabídce k dispozici například polepy na boky, proužky na ráfky, rychlé pruhy, JDM styl, čínské znaky, zvířata a řada dalších možností, v různých barevných a velikostních kombinacích. A pokud by vám klasická nabídka nestačila, nezoufejte. Firma PŽdesign dokáže dle přání zákazníka vyrobit i individuální samolepku, přesně podle vašich představ a požadavků. Stačí je sdělit grafickému oddělení, které se již postará o návrh i samotnou realizaci.

V Čechách i na Slovensku

Tuning a snaha o odlišení svého vozu, je celosvětovou záležitostí. I proto společnost expanduje na okolní trhy. Tuning samolepky si tak můžete objednat nejenom u nás, ale i na Slovensku. Jistotou je rychlé dodání, možnost volby z několika druhů přepravy, stejně jako možnost ke svým samolepkám i něco přidat. Zmíněná firma je totiž i významným prodejcem autodoplňků, pomocí kterých svůj vůz vyšperkujete doslova k nepoznání. Neváhejte a přesvědčte se o tom i vy sami! Stačí mít jasnou vizi.

samolepky na auto

samolepky na auto

Rate this post