Hledáte skutečně špičkové vybavení vaší lakovny?


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Lakování dnes logicky patří mezi nejvyhledávanější možnost, jak například autodíly, ale i celou řadu dalších výrobků opatřit novou vrstvou barvy. Lakování patří mezi rychlý, ale také levný způsob, s vynikající kvalitou. Základem perfektně provedené práce jsou ale kvalitní lakovací kabiny, které se mohou stát součástí i vašeho autoservisu. Díky nim budete moci nabídnout svým zákazníkům další službu navíc a zároveň si budete moci vybrat z několika konkrétních typů, které budou plně odpovídat vašim představám a požadavkům. A to hlavně s ohledem na samotnou velikost.

I do průmyslových provozů

Autoservisy a samotné autolakovny ale nejsou tou jedinou možností, jelikož stejně tak se kabina hodí i do celé řady průmyslových provozů, kde musí být finální výrobek opatřen zvolenou barvou. I v tomto případě je tedy dobrou volbou obrátit se na špičkového dodavatele, kterým je brněnská firma Naver. Stříkací kabina samozřejmě není to jediné, co dokáže daným provozům nabídnout. Součástí nabídky jsou třeba i neméně důležitá přípravná pracoviště, nebo také míchací boxy. I to s provozem perfektní lakovny vždy souvisí.

Využijte kompletních poradenských služeb

Není to však jenom samotná bohatá nabídka a špičková kvalita produktů, kterými se společnost Naver může pyšnit. Nabídne totiž také prvotřídní poradenství a pro-zákaznický přístup. Díky tomu s vámi proškolení pracovník projde všechny možnosti a navrhne to nejoptimálnější řešení, které bude obsahovat jak zmíněné kabiny a další prostory, tak i odsávací box či stěny, nebo další nezbytné vybavení lakoven. Zkrátka navrhne vše, co je pro bezproblémový provoz lakovny potřeba, a to s ohledem na vaše požadavky, vaše prostory, ale také plánované možnosti vytížení.  To vše navíc s jistotou celé řady certifikátů, které firma za dobu svého působení získala, což je jasný důkaz o kvalitě veškerého nabízeného sortimentu.

Rate this post