Uvažujete nad pořízením nakladače? Víme, jaký nezklame

I když se na stránkách našeho magazínu obvykle věnujeme tématům osobních vozů, nezapomínáme ani na informace o těch nákladních, nebo o stavebních strojích. Sem se řadí také smykem řízené nakladače, které jistě znáte pod konkurenční značkou Bobcat. Ta ale není jedinou na trhu. Který si pořídit, abyste rozhodně nebyli zklamáni? Poradíme vám.

Užijte si dokonalého komfortu

Že se dané stroje neustále vyvíjejí, to dokládá i celkový komfort v kabině nakladače. Ta je nejenom prostorná, ale nabídne také čalouněnou, odpruženou a komfortní sedačku. Jedním z příkladů může být i smykem řízený nakladač BULL N 650. Z kabiny je navíc velmi dobrý výhled a nechybí možnost využít joystickového ovládání, které lze dodat na přání zákazníka.

Poměr cena / výkon patří k nejlepším

Různých typů nakladačů jako takových je na trhu celá řada. Proč si pořídit právě popisované modely, jako je i smykem řízený nakladač BULL N 1000? Je to poměr ceny a výkonu. Nejenom v souvislosti s pořizovacími náklady a samotnou kvalitou. Nadchnou také následné provozní náklady, spolehlivost a variabilita celkového použití.

Bezpečí vašeho stroje je samozřejmostí

Vraťme se na pár okamžiků do segmentu osobních vozů, kdy ty nejmodernější jsou vybaveny i GPS lokátorem. Pro mnohé doslova nadstandardní výbava, kterou však smykem řízený nakladač BULL N 1300 může mít ve svém základu. Jedná se o systém označovaný jako GPS BULL Systém, který slouží k přesnému a neustálému monitorování vašeho stroje.

Rozšířit možnosti použití je snadné

Daný nakladač nejčastěji využijete v oblasti stavebnictví, kde mimo jiného potěší i dostatečná výsypná výška. Tou se pyšní jak dosud nezmíněné smykem řízené nakladače BULL N 650, tak i výše uvedené typy. Nezapomínejme však na možnost budoucího rozšíření, spojené s možností upínání nářadí. Zde nadchne volitelné UNC nebo EU.

Stroj přesně podle vašich představ

Co dodat na závěr? Že správnou volbou při pořízení je společnost Czech Bull Machinery s.r.o. Nejenom, že se jedná o českého výrobce, který má ve své nabídce i smykem řízené nakladače BULL N 1000, ale dokáže je dodat v libovolné barevné kombinaci. Navíc není nutné zůstávat jenom u klasické koupě, jelikož k dispozici nabídne tato společnost i výhodné financování, nebo dlouhodobý pronájem s možností odkupu.