Top Gear už zná datum prvního vysílání. Čekat musíme až do května


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Příznivci britského pořadu o automobilech a jejich testování Top Gear se mohou těšit na novou tvář tohoto programu. Televize BBC totiž nechtěla s pořadem skončit, a to navzdory tomu, že z něj z donucení odešel moderátor Jeremy Clarkson. Přestože se televizní kanál snažil, aby zbývající dva proslulí moderátoři v pořadu zůstali, k úspěchu to nevedlo. Jak James May, tak i Richard Hammond se rozhodli, že v Top Gearu nebudou dále setrvávat. Provedli to jednoduše: neprodloužili smlouvu.

Odvolání svérázného moderátora

Kontroverzní Clarkson byl odvolán kvůli konfliktu s producentem pořadu. Právě jeho osobnost přitom byla jedním z lákadel, kvůli které program měl skutečně velkou sledovanou. Po celém světě se na něj dívalo více než 300 milionů diváků. Clarkson se vždy ke všemu vyjadřoval otevřeně, a to budilo zájem, ale samozřejmě i rozruch a nelibost. Co se ale bude dít s pořadem, když slavná trojka jeho moderátorů odešla? Vypadalo to, že pořad skončí, ale nyní už víme, že nikoli.

Bude pouze jediný moderátor

Připravuje se nový Top Gear, tentokrát s Chrisem Evansem. Ovšem na zbrusu novou sérií pořadu si budou nažhavení diváci muset ještě nějaký ten pátek počkat. První díl uvidí až 8. května 2016, což potvrzuje i sám Chris Evans při rozhovoru poskytnutém BBC1. Nyní prý už probíhá natáčení, které by během ledna 2016 mělo zavítat i do Ameriky. Není ale dosud jasné, zda někdo bude Evansovi pomáhat s testováním vozů. Kdo bude hrát úlohu Maye a Hammonda? Nevíme, zprávy dokonce hovoří o tom, že moderátorem bude pouze sám Evans.

Proslulá trojka nezahálí

A co dělá bývalá trojka Top Gearu? Ani ta rozhodně nezahálí. Pořádala show s názvem Clarkson, Hammond and May Live, s níž zamířili dokonce i do České republiky. Mohli se pochlubit její více než slušnou návštěvností: viděly ji 2 miliony diváků.

Rate this post