Se psem do auta? Poradíme, jak váš vůz ochránit

Čtyřnohého miláčka si dnes pořizuje stále více lidí. Spolu s tím se však stále častěji nabízí otázka, jak vlastně se psem cestovat. Ta nejmenší plemena většinou potíže při přepravě nedělají, jelikož stačí box standardní velikosti a vše je vyřešeno. Jinak to ale může být během přepravy větších plemen, a to ať už jedou s vámi v interiéru vozu, nebo v zavazadlovém prostoru. Zde samozřejmě mohou během jízdy poškodit vaše autopotahy, a to nejenom svými ostrými drápky, ale i svým cíleným škrábáním a kousáním. Pokud je toto i vaše situace, již nemusíte zoufat, protože na trhu existuje řešení v podobě unikátního potahu určeného právě pro účely přepravy psů.

Jednoduchá, ale velmi účinná možnost

Co je na daném výrobku skutečně unikátní, to je jistě fakt, že na první pohled vypadá velmi jednoduše. Přitom se ale jedná o maximálně kvalitní a do detailu dotažený výrobek, který je určený jak na sedadla, tak i do zavazadlového prostoru. V obou případech stačí jednoduché umístění, kdy potah zaháknete za opěrky vašeho vozu a jednoduše upevníte. Díky tomu bude po celou dobu řádění vašeho pejska vždy na svém místě. Je samozřejmostí, že ochranné potahy do auta pro psy jsou vyráběny z materiálů, které skutečně odolají jakýmkoliv pohybům vašeho pejska. Kromě toho, že ochrání vaše standardní kožené či běžné potahy, také eliminuje množství chlupů, kterých každý pes také ztrácí velké množství. Snadno tak můžete ve svém voze udržet i pořádek.

Jak je to s cenami?

Pokud jste o této novince na trhu ještě neslyšeli, jistě se ptáte i na to, za kolik se daný potah vlastně dá pořídit a zda se investice opravdu vyplatí. Ceny se odvíjejí hlavně od možnosti použití a samotného umístění. Obecně lze ale říci, že běžné varianty se pohybují v částkách okolo 500 korun českých, což je vzhledem k uchráněným škodám opravdu minimum