Kvalitní těsnění


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Nejenom ve světě automobilismu, ale i ve světě průmyslu je doslova nutností celá řada součástí, bez kterého se většina agregátů neobejde. Jedním z ukázkových příkladů jsou i automobilová těsnění, která na trh dodává špička v této oblasti, a to společnost Kalina industries s.r.o. Její velkou výhodou je skutečně široký záběr možností, jaká těsnění může vlastně dodat. Základem jsou samozřejmě typy určené pro standardní osobní, ale také nákladní automobily. Tím ale výčet variant nekončí, jelikož stejně tak je schopna dodat těsnění pro traktory, motocykly, nebo veterány. A to vše navíc jak ve velkých sériích, tak i po jednotlivých kusech. Díky tomu má společnost odběratele jak v podobě koncových zákazníků, tak i autoservisů, nebo velkých koncernů.

tesneni

Těsnění i pro průmyslové použití

Daná možnost však není tou jedinou, proč se obrátit právě na výše uvedenou firmu. Své produkty totiž směřuje i do oblasti průmyslu, kde mohou být využity také v celé řadě konkrétních oblastí. Kvalitní průmyslová těsnění tak najdou své místo třeba u šroubení, jako přírubové těsnění, a to ať už se jedná o jakékoliv velikosti. Stejně tak sortiment zahrnuje také těsnicí kroužky, popřípadě vymezovací podložky, těsnící pásy a řadu dalších možností.

Služby společnosti využijete i v oblasti přesného řezání

Trojlístek nejznámějších a také nejvyužívanějších služeb uzavírá u firmy Kalina industries moderní pracoviště, které je vybavené špičkovým strojem firmy Flow, který umožní precizní a přesné řezání vodním paprskem. Pokud bychom měli být konkrétní, potom je možné řezat různorodé materiály o škále tloušťek 0,1 – 150 milimetrů. Samozřejmostí jsou i různorodé rozměry řezaného polotovaru, které mohou dosáhnout až 2 000 x 3 000 milimetrů. Výhody této možnosti jsou samozřejmě zřejmé, a patří mezi ně hlavně vysoká přesnost řezu, úspora materiálu, nebo také příznivá cena.

5/5 - (1 vote)