Rolls-Royce Wraith, Ghost, Serenity


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Automobilka Rolls-Royce při vývoji a výrobě svých vozů rozhodně nedělá žádné kompromisy. Ostatně i proto patří vozy této automobilky mezi ty nejunikátnějšími na trhu. A to nejenom co do unikátnosti a robustnosti, ale také co do jedinečného designu, nebo také výkonu.

To jasně potvrzuje trojice modelů, kdy prvním který si představíme je unikátní Rolls-Royce Wraith. Toto kupé má rozhodně ambice nadchnout, a to nejenom luxusním vzhledem ale také luxusním interiérem. Tím ale automobilka nekončí, jelikož dané prvky s ní byly spojeny vždy. Vzhledem k tomu, že se však jedná o kupé, chce nadchnout také milovníky výkonu a rychlé jízdy. A to vše s jistotou prvotřídních jízdních vlastností, které si vůz nadále zachovává.
rolls-royce-wraith
Druhým zajímavým vozem, který rozhodně nesmí zůstat pozadu, je model Rolls-Royce Ghost. Už samotný překlad jeho názvu, tedy duch, jasně ukazuje na něco přinejmenším výjimečného. A to automobilka také potvrzuje. Elegantní linie, ale přitom robustní karoserie, výrazná maska, nebo dokonalé vnitřní provedení laděné do bílé barvy. Ideální manažerský vůz, který nezklame. A to ani svým výkonem.
rolls-royce-ghost
Že luxusní auta automobilka skutečně umí, to dokazuje třetí v pořadí představený vůz. A tím je Rolls-Royce Serenity. Dokonalá limuzína, která je však určena jenom pro ty nejbohatší. A že se jedná o skutečně nejluxusnější provedení, to dokazuje divize Bespoke, která má dané vozy na svědomí. A na co se zájemci mohou těšit? Třeba na čalounění hedvábím, stejně jako na ručně malované květy na stropě, nebo na materiály, v rámci kterých nechybí třeba třešňové dřevo, popřípadě také bambus. Nechybí ale ani kůže, kterou dokonce najdeme i v samotném zavazadlovém prostoru vozu. A že se v autě i skvěle povozíte, to zjistíte z informace týkající se motorizace. Pod kapotou má totiž Rolls-Royce Serenity vidlicový dvanáctiválec, který pohání zadní nápravu.
rolls-royce-serenity

Rate this post