Prodejte svůj vůz a získejte hotovost ihned na ruku

Nejste spokojeni se svým vozem a plánujete jeho prodej a koupi nového? Nebo jste v situaci, kdy by se vám hodila hotovost a právě prodej automobilu se jeví jako ideální cesta? V obou případech se může hodit výkup aut Ostrava. Tedy služba, kterou nabízí společnost ATP Auto. Ta je dostupnou možností pro každého, kdo bydlí v lokalitách, jakými je nejenom zmíněná Ostrava, ale třeba i Karviná, Český Těšín, Frýdek Místek a Bohumín. Firma se tak zaměřuje na celý Moravskoslezský kraj, ale v případě individuálního požadavku se dá domluvit i na výkupu mimo danou oblast.

Peníze máte za 30 minut

V čem je tato cesta oproti autobazarům také unikátní? Samozřejmě v tom, že své peníze můžete mít již do třiceti minut. Výkup aut funguje tak, že stačí pouze třicetiminutová prohlídka vašeho vozu, na jejímž základě bude stanovena cena, kterou můžete ihned dostat. Ta respektuje jak technický stav vašeho vozu, tak i počet najetých kilometrů, stejně jako výbavu, či aktuální vývoj trhu. Cílem společnosti však není obrat vás, ale naopak vám nabídnout za vaše auto skutečně adekvátní cenu. A to ihned, bez nutnosti toho, že byste museli nejprve čekat na samotný prodej, jako tomu bývá v rámci komisního prodeje u autobazarů.

Na pobočce firmy, nebo u vás doma

Nejenom, že je tato možnost cestou, jak můžete získat peníze jednoduše, rychle a v rámci požadované výše. Výkup auta od společnosti ATP auto je spojený také s jistotou toho, že máte možnost s vozem přijet nejenom na pobočku firmy, ale je možné se domluvit i na tom, že vše proběhne u vás doma. Po domluvě tak technici přijedou k vám, vyplatí vám peníze, sepíší všechny potřebné smlouvy a dokumenty a s vozem odjedou. Ideální, jak ušetřit také mnoho svého času, ale i starostí se samotnou cestou na místo výkupu. A jak dokládají pozitivní reference od spokojených zákazníků, tato cesta patří mezi ty skutečně nejvyužívanější na našem trhu.