Proč využívat operativní leasing?

Nejenom možnost koupě auta za hotové, či snad klasický úvěr nebo běžný leasing jsou možnostmi, jak si automobil pořídit. Je ještě jedna varianta, která existuje. Jde o několik let starou novinku, kterou je operativní leasing. A jaké má výhody? Na ty se aktuálně podíváme.

Operativní leasing je výhodný

Hned tím hlavním a velmi důležitým parametrem je celková výhodnost. V podstatě si vůz nekupujete, ale dlouhodobě pronajímáte. A to za ceny, které mohou začínat na pár tisících měsíčně. Ideální možností, jak zjistit přesnou cenu, je operativní leasing kalkulačka. Ta vám dokáže spočítat přesnou kalkulaci s ohledem na vůz, nad kterým vy sami přemýšlíte. Stačí si jenom zvolit, na jak dlouho budete tuto formu využívat. Nemusí to být nutně jenom období jednoho, až dvou let. Operativní leasing lze využívat i déle.

Máte jistotu nového vozu

Dalším pozitivem je fakt, že můžete neustále jezdit s novým, popřípadě zánovním vozem. Poté, co vám vyprší stávající smlouva, můžete přesednout do nového modelu a ve všem pokračovat tak, jako doposud. S novým vozem samozřejmě souvisí samozřejmě i lepší komfort jízdy, stejně jako minimum případných technických potíží. I to je důvod, proč se operativní leasing kalkulace vyplatí, jelikož rozhodně neutratíte ani korunu navíc, a to ve spojení s případnými opravami. I pokud se vyskytnou, nový vůz je ve většině případů v plnohodnotné záruce a tak je oprava bezplatná, nebo na náklady samotného vlastníka – nikoliv vás.

Jezděte bez starostí

Zapomeňte na nutnost sjednávat si pojištění, ať už ve formě havarijní pojistky, nebo povinného ručení. To vše je už samozřejmě v ceně. A tak zkrátka jenom platíte měsíční splátku a jezdíte, jak potřebujete. Bohatý výběr automobilů různých značek i modelů je v tomto případě samozřejmostí. A co je také dobrou zprávou? Že tato forma není vhodná jenom pro podnikatele, ale i pro soukromé osoby.

Rate this post