Problémy s vozem? Víme, jak na ně

 Autoservis Praha 4

Autoservis Praha 4

Máte na svém voze poruchu? Pokud se jedná o drobnost, kterou zvládnete opravit svépomocí, určitě je za pár minut nebo hodin vaše auto zase pojízdné. Co ale v případě, kdy je konkrétní závada složitější? S takovým problémem pomůže profesionál. Autoservis Praha 4 je tím místem, jež můžeme doporučit. Jde o společnost Autoplus, poskytující své služby již 20 let, což je nejen jistota tradice, ale i dobrých služeb, které zákazníci jako vy mohou hledat.

Pro záruční i pozáruční opravy

Výhodou tohoto servisu je jistě jeho široký záběr. Nejenom, že můžete přijet s jakýmkoliv typem vašeho vozidla. Samozřejmostí je i to, že můžete přijet jak s opravou pozáruční, tak i záruční. Využít můžete také prevenci spojenou s pravidelnými garančními prohlídkami. Zákon jasně umožňuje, že ne vždy musí být spojeny jenom s autorizovanými servisy. Hledáte-li srovnatelnou kvalitu a zároveň nízkou cenu, je autoservis Praha 4 řešením, které nezklame.

 Autoservis Praha 4

Autoservis Praha 4

Široká škála služeb potěší každého

Je jasné, že ne každý se ve svém voze vyzná. I proto lze autoservis společnosti Autoplus navštívit nejenom se složitějšími závadami, ale i s banalitami, nebo s nutností dopřát vašemu vozu pravidelný servis spojený s různými výměnami. Mezi několik oblastí, na které se společnost specializuje, patří:

  • klasické servisní prohlídky a nutné výměny,
  • opravy brzdových systémů, motorů i výfuků,
  • opravy karoserií i klempířské práce.

Zajištění náhradních dílů

Samozřejmostí jsou také individuální přístup ke každé zakázce a konzultace s vámi, jako majiteli vozu. Primárně je cílem závadu opravit, jelikož z finančního hlediska to vyjde levněji než koupě a instalace nového dílu. I to je přednost tohoto servisu, který tak staví na kombinaci správné diagnostiky a zkušeném týmu mechaniků, jenž si jistě poradí i s vaším vozem. Stačí vyrazit na adresu Za Kostelem 12/8, Praha 4 – Kunratice.

4.8/5 - (22 votes)