Potřebujete peníze? Zastavte své auto

Běžných zastaváren je po celé republice rozeseto několik stovek. Mnohé ale mají jednu nevýhodu, jelikož umožní zastavit pouze věci v hodnotách pár tisíc korun. Pokud ale potřebujete více, není třeba zoufat, jelikož zastavit je možné i vaše auto. A přesně tuto možnost vám nabídne autozastavárna Praha, která se specializuje na vozy všech značek, jakéhokoliv typu a samozřejmě i stáří a parametrů. Na základě toho je váš vůz oceněn a vy můžete ihned odcházet se sumou, která odpovídá až 80% jeho hodnoty. Tyto finance dostanete přímo na ruku, a to bez zbytečných a zdlouhavých formalit.

S vozem lze i dále jezdit

Standardní postup se nijak neliší od těch, které vás čekají v běžné zastavárně. Tedy po tom, co dostanete peníze, je vaše auto umístěno na bezpečné hlídané parkoviště, odkud si ho následně vykoupíte zpět. Stejně tak je ale možné využít individuální podmínky, které počítají i s tím, že vám ho tato autozastavárna nechá dále k užívání. Díky tomu dostanete peníze a zároveň vám zůstane k dispozici dopravní prostředek, a to na cesty do práce, nebo cestám rodinným. Totéž platí i v případě motocyklů, jelikož i ty je možno snadno a bez složitých podmínek zastavit.

Na jakoukoliv dobu

Výhodou celého postupu je i to, že můžete získat peníze nejenom na delší, ale i na kratší dobu. Není totiž problémem zastavit svůj vůz třeba na pouhý jeden týden, pokud potřebujete pouze překlenout určité období. Stejně tak nejsou nic výjimečného ani dlouhodobější zástavy. A právě díky těmto možnostem a pro-zákaznickému přístupu se zastavárna aut Praha stává dokonalou alternativou k běžným bankovním a nebankovním půjčkám. Dokonce je možné říci, že je v mnoha směrech převyšuje, a to hlavně s ohledem na rychlost, ale i jednoduchost daného procesu. A tak pokud potřebujete peníze a máte osobní či užitkový vůz, nebo motocykl, víte, jak na to.

Rate this post