Chcete konečně kvalitní ojeté auto? Nechte si ho dovést


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Tuzemské autobazary jsou v posledních letech doslova přesyceny nabídkou automobilů od českých majitelů, kteří si chtějí koupit auto nové, a tak své stávající musí prodat. Narazit však na skutečně kvalitní model vozu, který by odpovídal po stránce kvality, značky, ale i výbavy je velmi těžké. Naštěstí na to můžete jít i jinak, a využít autobazar Liberec, tedy konkrétně služby společnosti Garos Auto. Ta totiž není jenom obyčejným autobazarem, kterých jsou na našem trhu stovky. Je totiž firmou, která se specializuje na dovoz aut z Německa, ale i dalších zemí EU.

Auto přesně podle vašich představ

Nejenom, že si můžete vybrat z bohaté nabídky již dovezených vozů, a to především značek Škoda a Volkswagen, na které si firma specializuje. Druhou možností, jak vysněný vůz získat, je poptat ho a nechat si ho dovézt na zakázku. Můžete mít požadavky v oblastech, jako je konkrétní model, motorizace, výbava, ale třeba také konkrétní barva. Daný autobazar Jablonec poté daný vůz vyhledá a doveze vám ho přímo do ČR. Samozřejmostí jsou i bonusové služby, jako je kompletní umytí a vyčištění vozu, aby byl skutečně dokonalý od první chvíle, co s ním vyjedete na vaše silnice.

Nezatěžujte se s administrativou

Nejsou to ale jenom služby spojené s konkrétním dovozem, jelikož profesionalitu a přístup společnosti Garos Auto oceníte i v oblasti veškeré administrativy spojené s přihlášením vozu. Vyřídí za vás STK, emise, ale i přihlášení. V případě zájmu není problémem ani sjednání výhodného pojištění. Získat auto z Německa tedy nikdy nebylo výhodnější.

Tím ale služby stále ještě nekončí, jelikož součástí areálu je také autoservis nebo pneuservis, kam můžete kdykoliv přijet s jakýmkoliv vozem nejenom kvůli nutnosti opravit závadu, ale i pro potřebu různých výměn, ať už pneumatik, tak i oleje, nebo třeba brzdových destiček.

4/5 - (1 vote)