Pořiďte si prvotřídní vůz s jistotou následného servisu

Také váš plechový miláček postupně dosluhuje a tak si chcete pořídit nového? Pokud ano, není nic jednoduššího, než návštěva skutečného profesionála, kterým je Auto Máca v Jihlavě. Právě zde vás čeká široká nabídka nejenom zcela nových, ale i ojetých garantovaných vozů. S ohledem na sortiment jasně dominuje prodej nových vozů Škoda, ale koupit si můžete i špičkové modely dalších značek, a to konkrétně Seat, popřípadě také Fiat. Samozřejmostí je kvalifikovaný personál, který vám o voze řekne vše potřebné a logicky vám umožní i předváděcí jízdu. A budete-li spokojeni, můžete díky širokému množství skladových vozů v novém modelu přímo odjet. Ideální, pokud nechcete na prodej aut nijak dlouho čekat.

S jistotou prvotřídního servisu

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv vůz, máte jistotu v tom, že zázemí společnosti nabízí také špičkový autoservis. V tomto směru ho můžete navštívit nejenom v rámci jednoduchých servisních úkonů, ale i v rámci záručních nebo pozáručních oprav. Co je samozřejmostí, to jsou nejenom špičkově vyškolení mechanici, ale také moderní přístroje, díky kterým je jak diagnostika závady, tak i její samotná oprava profesionální, rychlá a samozřejmě také levná. Plus jsou v tomto směru také originální náhradní díly, které k celkové kvalitě výrazným způsobem přispívají.

Přijeďte i s vaším stávajícím vozem

Přijet do bran autoservisu však můžete i nyní, s vaším stávajícím autem. A to jak v souvislosti s případnou poruchou, tak i v souvislosti s případným požadavkem na montáž jakéhokoliv příslušenství, určeného pro nové, i ojeté vozy. I to si můžete do svého plechového miláčka nechat namontovat rychle a levně. Na co bychom však také neměli zapomínat, a co je aktuálně poměrně aktuální, to je i provoz pneuservisu, který se hodí právě v době, kdy je ideální čas na výměnu vašich zimních pneumatik za letní model.