Nechcete tuctovou Škodovku? Zkuste nové pakety

Každý nechce mít to samé auto, jako vlastní všichni ostatní. Mnozí touží po něčem originálním. Po voze, který se nebojí lišit od masy. Nové pakety vám umožní brázdit české silnice ve skutečně originálním modelu.

Vyberte jedinečný styl pro svůj vůz

Každému, kdo chce, aby jeho vůz měl jedinečný styl, nabízí automobilka Škoda možnosti individualizace modelu.   Zákazníci v Německu se tak prohánět ve stylové verzi modelu Fabia provedení Red & Grey. Vzhled, který na první pohled upoutá, získává vůz například díky šestnáctipalcovým litým diskům na kola. Jsou k dispozici buď v černé, nebo červené barvě. Dále na první upoutají červené pruhy na karoserii a červená zrcátka. Zmiňovanou výbavou se kromě Škody Fabia může pyšnit také Škoda Rapid Spaceback. Ta má ovšem disky na kola ještě o jeden palec větší.

Atraktivní barevné ladění

K dispozici jsou i další pakety Tornado nebo Graphit, které mají v základní variantě styling kit v atraktivním barevném provedení. Do něj patří spoiler předního a zadního nárazníku, dále střešní spoiler a také koncovka výfuku z ušlechtilé oceli. Díky tomu vůz okamžitě získává sportovně-elegantní charakter. Tornado znamená červenou variantu, Graphit naopak šedou. Tyto exkluzivní pakety se nabízejí pro vozy Fabia hatchback vybavené šestnáctipalcovými kola Comet nebo sedmnáctipalcovými Trinity Gigaro.

Dva stupně výbavy

Kromě toho jsou k dispozici i další prvky jako například dekorativní prahové lišty. K dispozici jsou dva stupně výbavového paketu. První obsahuje všechny tři zmiňované spoilery a také koncovku výfuku. Druhý má navíc i boční lišty, dále vnější zpětná zrcátka a dekorativní fólie, to vše v kontrastní barvě. Dále ještě černý rámeček masky chladiče. Díky originálnímu barevnému odlišení vozu upoutáte pozornost na první pohled.