Nebojte se repasovaných autodílů

Možná jste se dosud obávali toho vybavit svůj vůz nějakými díly, které prošly opravou. Měli jste strach z toho, že by mohla být ohrožena vaše bezpečnost na silnici, a proto raději sahali po nových dílech, které ovšem znamenají vyšší finanční náklady. Popisované obavy jsou ovšem naprosto neopodstatněné.

Úspora finančních prostředků je důležitá

Repasované díly jsou velmi kvalitní, pokud jejich opravu provedli odborníci, a to je i případ našich služeb, které vám jsme schopni nabídnout. Velkou výhodou pro vás pak může být podstatná úspora finančních prostředků. Nabízíme možnost využít pro vaše vozidlo spolehlivé a funkční komponenty, které prošly repasí. Patří sem například turbodmychadla. Můžete je pořídit za podstatně nižší ceny, než kdybyste kupovali nové. Záruka za jejich kvalitu a funkčnost je přitom samozřejmostí.

Autodíl dostanete do 24 hodin

Pokud si v eshopu vyberete určité díly, například repasovaná turbodmychadla a chcete si být skutečně jisti, že k vám dorazí funkční díl, můžete si ho přijet osobně prohlédnout. Převezmete tak součástku, u které není pochyb, že vašemu vozu nezpůsobí žádné problémy. Jinak standardní postup probíhá tak, že vybraný autodíl zasíláme na adresu uvedenou v objednávce. Pokud je zboží skladem, dostanete ho do 24 hodin Českou poštou jako balík do ruky.

Poskytujeme i odborné konzultace

Repasované převodovky nejsou jedinou nabídkou. Sortiment je skutečně široký, zahrnuje i použité motory, rozvody, vodní pumpy, nebo také podvozky a servočerpadla a spojky. Nabízí se ale i nové díly pro automobily všech značek. Najdete autodíly nejenom pro kutily, kteří zvládnou opravu svého vozu sami, ale i pro autodopravce, automechaniky a autobazary. Výběr dílu navíc můžete konzultovat s našimi odborníky, kteří vám nabídnou různé varianty, jak co se týče značek, tak i cen. Vyberete si tu, která pro vás bude nejvýhodnější.