Nebojte se investovat do ojetého vozu

Uvažujete o koupi automobilu a nechcete si pořizovat nový? Rádi byste kvůli nižším finančním nákladům sáhli po ojetém voze, ale nevíte, kde najít auta se zárukou kvality? My se specializujeme na prodej ojetých aut. Nebojte se koupit si vůz od nás.

Dlouhé zkušenosti na trhu s automobily

Proč? Jaké vám jsme schopni poskytnout záruky? Především jsme na trh s ojetými automobily vstoupili již v roce 1998. Jejich nákup a prodej provozujeme již mnoho let, a proto jsme získali dostatek zkušeností, abychom dokázali odpovídajícím způsobem prověřit kvalitu vozu a dobře poradit našim zákazníkům. V Západočeském kraji máme pověst seriózní firmy.

Vozy prochází pečlivou kontrolou

Výkup aut u nás probíhá velmi pečlivě. Vše kontrolujeme a prověřujeme. Nic neponecháváme náhodě. Jedině tak můžeme ručit za to, technický stav vozu skutečně odpovídá deklarovaným informacím. U nás se nikdy nesetkáte s nezákonnými praktikami, jako je stáčení tachometru nebo maskování havárií.

Záruka až na 3 roky

Ručíme za to, že ojetá auta od nás procházejí náročnou kontrolou pod dohledem vyškolených techniků. Do detailů ověřujeme také identitu vozu. Nabízíme zákaznický servis na vysoké úrovni. V jeho rámci dostane klient plnohodnotnou záruku s prodloužením na 3 roky. Záruka se přitom vztahuje na prakticky všechny součástky vozu od motoru až po klimatizaci.

Poradíme s financováním vozu

Poradíme vám také, jaké je nejlepší financování vozidel. Chápeme totiž, že zákazník mnohdy nemá přehled o tom, jaký způsob financování bude pro něj nejvýhodnější. Kromě toho máme velké zkušenosti s jednáním s dopravními inspektoráty.

Kupovat můžete i na splátky

Nevadí nám, pokud nesložíte v době koupě celou částku za vůz hotově. U nás si bez problémů můžete koupit i auta na splátky. Investici do vozu si díky tomu rozdělíte do menších částek.