Modely Audi RS 6 Avant a RS 7 Sportback Performance si již lze objednat

Předprodeje automobilů nejsou v současné době ničím neobvyklým. Naopak jsou možností, jak si vcelku rychle a bezproblémově zajistit, že se na nás vůz dostane a že ho budeme moci mít mezi prvními. I proto řada zájemců o konkrétní automobily pravidelně sleduje termíny předprodejů. A jeden z nejzajímavějších aktuálně spustila automobilka Audi. A to právě na českém trhu, díky čemuž se každý z nás může dostat k poměrně zajímavým modelům, které budou na náš trh už velmi brzy vstupovat.

Důraz na vyšší výkon

Pokud se podíváme na celkové žebříčky prodejnosti, je více než jasné, že modely Audi RS 6 Avant a RS 7 Sportback jsou z hlediska oblíbenosti na samotné výši. I proto se očekává, že oblíbená bude i verze Performance, která je tou, kterou si aktuálně můžeme objednat. Jak už dokládá samotný název, důraz bude kladen především na výkon. Tedy na posunutí výkonnostních parametrů. Několik změn se ale událo také v oblasti aerodynamiky, což rozhodně vlastnosti vozů také výrazně posouvá dopředu. V některých případech řada lidí dokonce mluví o tom, že v rámci řady vlastností lze porovnat výkon i aerodynamiku se supersporty. Přitom si ale automobily stále zachovávají svou praktičnost, stejně jako komfort nebo bezpečí. A to je hlavní důvod pro jejich koupi.

Na co se můžeme těšit?

Pokud přemýšlíte nad tím, že si modely Audi RS 6 Avant a RS 7 Sportback také pořídíte, podívejme se ve zkratce na to, na co se můžete těšit. Oba automobily budou mít pod svou kapotou osmiválec 4.0 TFSI. Co nás zajímá nejvíce, to je jeho výkon. Ten bude naladěný na špičkových 505 koní. Jistotou je také pohon všech čtyř kol, stejně jako dynamický paket, díky kterému lze dosáhnout maxima až 305 kilometrů v hodině. A pokud vás konkrétní výkony zajímají, nezapomínejme též na to, že samotné zrychlení taktéž nezklame. Stovkou pojedete za pouhých 3,7 sekundy.

Rate this post