Když vůz Citroën, tak jedině od profesionála

Značka Citroën je v posledních letech velmi vyhledávaná, a to pro širokou škálu vozů, které splňují kvalitativní, bezpečnostní, ale i designové požadavky současných zákazníků. Toužíte-li i vy po novém voze značky Citroen, je vhodné navštívit skutečného profesionála v daném oboru. Je jím firma C-Car, tedy dealer z Kralup nad Vltavou, který může svou profesionalitu demonstrovat i svou tradicí. Samotný areál firmy v ulici Mostní totiž vznikl již v roce 2003, přestavbou původního autoservisu. Dnes je místem, kde můžete využívat komplexních a kvalitních služeb, které souvisí nejenom s prodejem vozů.

Více než 50 vozů ihned k odběru

Že se jedná o skutečně profesionálního prodejce, dokládá i velikost areálu, kdy je k dispozici na 50 skladových vozů, se kterými můžete ihned odjet. Přesto se ale nevytratil onen důležitý osobní přístup k zákazníkovi, který souvisí s jeho spokojeností. Ostatně s tou souvisí i pravidelné výhodné nabídky, ze kterých můžete jako budoucí kupec Citroënu naplno těžit. Chcete-li se o nich přesvědčit, není nic jednoduššího, než navštívit web, popřípadě i samotné dealerství.

Využijte také profesionálního servisu

Není to jenom koncese na prodej vozů značky Citroën, jelikož je to také koncese na distribuci a prodej dílů, či servis vašeho vozu. Ať už se jedná o záruční nebo pozáruční opravu, vždy si můžete být jisti přesnou diagnostikou závady, rychlým a profesionálním odstraněním a samozřejmě i příznivou cenou. Navíc při realizaci zakázky takzvaně „na počkání“, máte možnost trávit čas v příjemných prostorách s televizí a občerstvením. To určitě oceníte v případě, kdy potřebujete pouze jednoduchý servisní zásah, jako může být výměna oleje, brzdových destiček a řada dalších věcí.
Tým profesionálů si však poradí i se závadami složitějšími. Ačkoliv vozy Citroën jimi trpí minimálně, přesto se občas může problém přihodit a tak je dobré vědět, kam zajet. A pokud chcete další důkaz o profesionalitě, je jím certifikát kvality ISO 9001.