Jedině s dokonalým výfukem bude vaše motorka kompletní

Moto výfuky

Moto výfuky

Stroj zaburácí, odlepí se od silnice a vyrazí. Zbude po něm jenom obláček dýmu z nablýskaného výfuku. Správní motorkáři už ví, o čem je řeč. Dokonalou tečkou perfektně vyleštěného motocyklu je samozřejmě výfuk. Motorkářští fajnšmekři si dávají záležet na tom, aby jejich stroj měl nejenom funkční, ale zároveň designérsky dokonalý výfuk od renomovaného výrobce. Kde ho najdou? Ve internetovém obchodě Vyfukdelamotorku.cz, který rozhodně patří mezi správnou volbu každého milovníka jedné stopy.

Standardní koncovka se vymění za jinou

Vybrat si výfuk na motorku, to zkrátka není nic pro úplné nováčky, jakkoli to možná vypadá na první pohled jednoduše. Existují různé řady výfuků. Jaká je současná nabídka?

  • Můžete volit ze 2000 výfuků.
  • Nabízí se výfuky od 23 značek.

V některých případech jde prostě o výměnu jedné standardní výfukové koncovky, která je součástí vašeho stroje, za jinou. Zbytek výfuku zůstává stejný. V jiných případech se ale mění celý výfukový systém.

Každá koncovka pasuje k určitému modelu

Musíme ovšem zdůraznit, že koncovka je vždy vyvinuta pro určitý model motocyklu, pro jiný se nehodí. Například i výfukové koncovky Akrapovič  jsou určeny pro konkrétní modely. Koncovky se hodí hlavně pro zákazníky, kteří chtějí především obměnit vzhled a zvuk svého stroje. Samozřejmě ale nezůstává pozadu ani výkon. Montáž výfukové koncovky totiž stroj doslova probudí. Zlepší se výkonový potenciál motoru.  Protože se jako výchozí materiál používá karbon a titan, dochází také ke snížení hmotnosti výfuku, což je další pozitivum.

Zvuk motoru je jako lidský hlas

Dealerem ve své třídě jsou také výfuky Mivv, které využívají moderní vzhled i nejnovější technologie. Třeba řada výfuků SUONO je inspirována tím, že zvuk motoru by pro svého posluchače měl představovat hlas. Využívá se zde systém absorpce hluku vyvinutý pro snížení hlučnosti.

5/5 - (1 vote)