Jaro se blíží. Nejvyšší čas na nákup moto výbavy

Patříte mezi milovníky jedné stopy? Pokud ano, je určitě třeba říci, že jaro se už nezadržitelně blíží. A to je spojeno s faktem, že při prvním příznivém dni budete moci vyrazit na naše silnice. Nejenom, že by měla být připravena vaše motorka. Připraveni byste měli být i vy. Základem je vhodné moto oblečení. A na jaké nezapomínat a které by mělo být naprostým základem? Pojďme se společně podívat na hlavní možnosti. Pokud nechcete udělat chybu, vsaďte na novinky roku 2016, se kterými přichází oblíbený český výrobce motorkářského oblečení. Tím je firma MBW, která si získala své zákazníky jak pro bohatý výběr, tak i jistotu skutečné kvality. A co doporučujeme?

Bunda je naprostým základem

Bez čeho se dnes neobejdete, to je zcela určitě také kvalitní bunda. Nejenom, že vás dokáže ochránit před chladem, ale bundy na moto jsou dnes i nezbytnou bezpečnostní pomůckou. Dokážou vás hlavně v případě pádu ochránit třeba před řadou oděrek. Pokud hledáte i toto oblečení na motorku, určitě máte možnost výběru ze dvou hlavních variant. Buď lze vsadit na kvalitní kůži, nebo jít cestou textilního provedení. Z hlediska designů potěší různé střihy, i barevná provedení.

Jak vybrat kvalitní kalhoty?

Nejenom, že se neobejdete bez bundy, ale stejně tak se neobejdete například ani bez kalhot. I zde je výběr více než zajímavý. Ideální je vsadit na novinky pro letošní sezonu. Moto kalhoty mohou být stejně jako v předchozím případě kožené, stejně jako jsou i varianty textilní. Potěší také naprostá klasika v podobě džínsoviny. I ta se k motocyklovému odvětví výrazně hodí.

Bez rukavic to nejde

Ať už na krátkých vyjížďkách, nebo na dlouhých cestách, byste měli mít na rukou rukavice. Proč? Jelikož vás chrání především před chladem, ale mají samozřejmě i svou bezpečnostní funkcí. Stejně jako v předchozí možnosti, i moto rukavice dnes pořídíte v celé řadě variant. Roli hraje jak materiál, tak i bezpečnostní prvky, nebo i to, pro jaké roční období jsou primárně určeny.