Jak na dokonale čisté auto?

Je pravdou, že během zimního období mnoho řidičů péči o svůj vůz výrazně zanedbává. Je to dáno hlavně počasím, které pro pravidelné mytí není ideální. Nyní však nastalo jaro, což je pravá chvíle pro to, opět ukázat, jak dokonale náš čistý vůz vypadá. I když mechanické mycí linky stále lákají, rozhodně nedostojí kvality, kterou nabídne ruční mytí aut. Zvláště ve spojení s profesionalitou, kterou nabídne Automyčka Eco Way. Ta umožní zákazníkům nejenom to, že mohou kvůli péči o svůj vůz přijet do OC Futurum v Hradci Králové. Společnost nabídne i služby mobilního mytí, díky čemuž může přijet umýt vaše auto za vámi – v podstatě kamkoliv.

Co vše je třeba umýt?

Pokud jste někdy myli svůj automobil svépomocí, jistě vám to zabralo mnoho práce a výsledek mnohdy nebyl vždy dokonalý. Třeba i proto, že jste na řadu míst zapomněli. Je to nejenom karoserie, ale také prahy a mezidveří, kola a disky, okna, zrcátka, stejně jako řada dalších oblastí vašeho vozu, kde se nečistoty hromadí. Lidé ze společnosti Eco Way přesně vědí, na co všechno je třeba se zaměřit, aby objednaná myčka aut splnila svůj účel. Na základě toho si můžete zvolit několik programů, díky kterým vyberete vždy tu pravou péči pro vašeho plechového miláčka. A to ať už hledáte jenom základ, nebo skutečnou profesionalitu.

Nezapomínejte ani na interiér

Není to jenom exteriér vašeho vozu, jelikož o tom, jak se o auto staráte, vypovídá také čistota interiéru. Ta začíná klasikou v podobě luxování podlahy i stropu, a končí procedurami, jako může být čištění a ošetření vnitřních plastů, stejně jako to může být čištění parou, nebo další postupy, které odstraní jak drobné, tak i zažrané nečistoty. S využitím špičkových přípravků. Chcete-li mít auto jako nové, je čištění interiérů aut také krokem, na který nezapomínejte. A pokud nechcete trávit dlouhé hodiny těmito činnostmi, již víte, na jakého odborníka je ideální se obrátit.