Hledáte špičkovou firmu v oblasti mezinárodní kamionové přepravy?

Kamiony jsou všude kolem nás, a aniž bychom si to uvědomili, nedokážeme si bez nich život představit. Právě díky nim máme k dispozici výrobky, jídlo, ale třeba i pohonné hmoty. Samozřejmě to vše je pouze z pohledu běžných občanů. Z hlediska firem je autodoprava nutností pro to, aby mohly přepravit svůj náklad na požadovaná místa nejenom u nás nebo v Evropě. V tomto případě je samozřejmostí vybrat si profesionála, kterým je společnost Lorenc Logistic. Špičková firma v oblasti mezinárodní přepravy nabízející profesionální přístup s dodržováním vysokých standardů.

Vaše zásilka bude v bezpečí

Pokud bychom se na společnost Lorenc Logistic podívali konkrétně, např. z hlediska bezpečnosti, potom je rozhodně dobrou volbou. Nejen s ohledem na celkovou diskrétnost přepravy, ale samozřejmě i s ohledem na sledovací systémy každého vozidla, o kterém tak dispečink každou vteřinu ví, a může tak snadno a rychle monitorovat jeho konkrétní polohu nejenom u nás, ale i po celé Evropě.

Vše samozřejmě doplňuje také pojištění vaší zásilky a přepravy jako takové až do výše, která přesahuje jeden milion euro. Z tohoto pohledu je tato autodoprava vhodná i pro cenově dražší produkty nezbytné pro přepravu.

Rychlé dodání do nejoblíbenějších zemí Evropy

Na které země se vlastně společnost Lorenc Logistic specializuje? Především je to oblast Beneluxu, ale stejně tak i Polsko nebo Německo, kde může být vaše zásilka dokonce za 24 hodin od jejího naložení v tuzemsku. Zrovna tak  může cestovat i do dalších oblastí Evropy, přičemž mezi ty nejvyužívanější patří Francie, popřípadě i Velká Británie. Všechny dopravy zabezpečuje výhradně spolehlivými vozy značky Volvo, se kterými má firma Lorenc Logistic velmi dobré zkušenosti, a to nejenom v oblasti flotily jako takové. Ke spolehlivosti logistiky přispívá využívání různých podpůrných systémů, které v rámci distribučních procesů využívá.