Automobilka Tesla láká na crossover – opět


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Sledujete dětí kolem automobilky Tesla? Pokud ano, pak víte, že už dávno neláká jenom na zajímavé a elegantní modely svých elektrických limuzín. V minulosti byl představen také model X, který se měl stát prvním crossoverem této značky. Nyní v souvislosti s tímto vozem přišla opět nové informace, která je spojena konkrétně s tím, že první modely by měly opustit brány automobilky již na podzim tohoto roku. Zda to tak skutečně bude, to se musíme nechat překvapit.

Odložení proběhlo již několikrát

Připomeňme, že koncept tohoto automobilu se objevil už v roce 2012, kdy se mluvilo o co nejrychlejším uvedení automobilu na trh. Rok se as rokem sešel a na začátku toho letošního automobilka hlásala, že do několika měsíců bud mít vůz první majitele. Nestalo se a tak v červnu přišla další zpráva spojená s tím, že sériová výroba už je doslova na spadnutí. A nyní je srpen a automobilka své zákazníky opět chlácholí tím, že se velmi brzy dočkají. Tím konkrétním termínem by měl být měsíc září tohoto roku. Ale kdo ví, zda bude definitivní.

Nespokojenost, ale i příliv objednávek

Je až s podivem, že i přes tyto problémy se stále najde stále více lidí, kteří mají o tento vůz zájem. Ti, co již mají auto objednané, jsou sice nespokojení, ale rozhodně neruší objednávky v nijak velkém rozsahu, jak by se dalo očekávat. V podstatě je jejich rušení velmi minimální. Naopak přibývá počet těch, kteří mají o tento vůz zájem. Očekává se, že těch závazných bude v tomto měsíci okolo 25 000. Pokud nad vozem uvažujete, automobilka slibuje při dnešní objednávce dodávku vozu začátkem příštího roku. I když nutno dodat, že když budete raději počítat s několika měsíci navíc, chybu rozhodně neuděláte. Pokud si však chcete unikátní vůz Tesla dopřát už nyní, zkuste třeba model S. Z toho ten z označením X konkrétně vychází.

5/5 - (1 vote)