Popis
Obnovte interiér svého RENAULT TRAFIC 2+1 I (2001–2014) luxusními potahy, které dokonale sednou a zároveň zlepší pohodlí a vzhled sedadel. Originální design a vysokokvalitní materiál zajistí dlouhodobou spokojenost a odolnost proti opotřebení.
Hlavní vlastnosti
- Přesné potahy na míru pro RENAULT TRAFIC 2+1 I (2001–2014) – nejedná se o univerzál, ale o produkt speciálně navržený pro tento model, což zaručuje dokonalé přiléhání a jednoduchou instalaci
- Materiál velour – příjemný na dotek, podobný sametu nebo semiši, nabízí měkkost a luxusní pohmat, zároveň odolává běžnému opotřebení a nezpůsobuje alergické reakce
- Vnitřní barva dle výběru – můžete si vybrat mezi černou nebo šedou variantou (velour), aby potahy perfektně ladily s interiérem vašeho vozu
- Boční části v černé barvě – dodávají potahům kontrastní a elegantní vzhled, navíc skvěle skrývají nečistoty
- 3 potahy na hlavové opěrky – kompletní sadu doplňují i potahy pro hlavolamy, což zvyšuje estetiku a udržitelnost interiéru
- Potahy pro přední sedadla včetně sedaček a opěrek – pokrývají všechny důležité části, zatímco zadní sedadla nejsou součástí (vozidlo má konfiguraci 2+1 bez zadních sedadel)
Ideální pro
Osoby, které vlastní RENAULT TRAFIC 2+1 I a hledají kvalitní, na míru vyrobené potahy od značky Pok-ter, které obnoví opotřebovaná sedadla nebo aktualizují vzhled kabiny. Díky použití měkkého velouru jsou potahy vhodné i pro časté používání – např. při pracovním nasazení nebo cestování.
Ideální volba pro ty, kteří chtějí zachovat původní styl vozu, ale přidat mu moderní a úhledný vzhled s maximálním komfortem.








