Sleva!

Kompletní potahy na míru pro AUDI Q7 5-místné I (2005–2015) – Exclusive Alcantara a eko kůže

Původní cena byla: 4 978,00 Kč.Aktuální cena je: 4 594,00 Kč.

Popis

Chraňte původní sedadla ve svém AUDI Q7 s luxusními potahy z vysoce kvalitních materiálů, které kombinují příjemný vzhled Alcantary s odolností eko kůže – ideální pro každodenní jízdu i dlouhé cesty.

Hlavní vlastnosti

  • Přesné na míru pro AUDI Q7 5-místné I (2005–2015) – není třeba upravovat, jednoduchá instalace bez nářadí
  • Kombinace Alcantara a eko kůže – vrchní části z měkké Alcantary pro komfort, boční a opěrné části z odolné eko kůže proti opotřebení
  • Snadná údržba – oba materiály jsou odolné proti otlakům, neztrácejí barvu a jsou lehce omyvatelné vlhkým hadříkem
  • Kompletní sada pro 5 sedadel – zahrnuje přední sedačky i zadní sedadlo s dělením 2:1 (sedací část) a třídílnou opěrkou
  • Plná kompatibilita s funkcemi vozu – otvory pro bezpečnostní pásy, středovou opěrku ruky a airbagy zajišťují bezproblémové používání

Ideální pro

Majitele AUDI Q7 první generace (2005–2015), kteří chtějí uchovat luxusní vzhled interiéru, chránit původní sedadla před opotřebením a přitom zvýšit komfort díky jemnému materiálu na dotek. Potahy jsou také skvělou volbou při používání auta s domácími mazlíčky nebo dětmi.

Vyrobené značkou Pok-ter, která se zaměřuje na kvalitní, přesné autopotahy na míru pro evropská vozidla. Každá sada je navržena specificky pro daný model, aby zajistila dokonalé sednutí.

Ideální volba pro ty, kteří hledají luxusní, trvanlivé a snadno udržovatelné potahy bez nutnosti složité instalace.

Další informace

Značka

Model

Rok výroby od

Rok výroby do