Stěrač Visee Aquatec 450mm pravý pro MAZDA 323 (PV BA) 1996–1998 – flat design, grafitové gumičky

293,00 

Popis

Spolehlivé čištění skla za každého počasí a dokonalý výhled dopředu – právě to zaručuje přední pravý stěrač Visee Aquatec 450mm, vyvinutý pro vozy MAZDA 323 (PV BA) v letech 1996 až 1998. Díky modernímu flat designu a vysoce kvalitním materiálům nabízí tichý chod, rovnoměrný tlak po celé délce a trvalou odolnost proti opotřebení.

Hlavní vlastnosti

  • Grafitové gumičky značky GoodYear – zajišťují hladké čištění bez škrábání a dlouhodobě odolávají jak mrazu, tak UV záření
  • Kompaktní flat design – dodává vozidlu moderní vzhled a zajišťuje nižší aerodynamický odpor při jízdě
  • Přesná náhrada originálu – jednoduchá montáž díky kompatibilnímu kovovému upevnění k ramenu stěrače
  • Vulkanizovaná přírodní pryž s aditivy – odolná proti praskání, tvrdnutí a degradaci způsobené slunečním zářením
  • Vysoce odolné provedení – stěrač spolehlivě funguje i v extrémních podmínkách, od mrazivých zim až po horká léta

Ideální pro

  • Vlastníky MAZDA 323 (PV BA) z let 1996–1998, kteří hledají kvalitní a trvanlivou náhradu za původní stěrač
  • Řidiče, kteří vyžadují neustálý a čistý výhled bez poutků a zbytků na skle
  • Každého, kdo oceňuje tichý chod a dlouhou životnost stěračů bez nutnosti časté výměny

Ideální volba pro ty, kdo si cení bezpečné jízdy a prémiové kvality za rozumnou cenu – stěrač Visee Aquatec splňuje očekávání i těch nejnáročnějších řidičů.

Další informace

Značka

Model

Rok výroby od

Rok výroby do