Popis
Chraňte svůj Jeep Patriot před ničivým dopadem krup, silným deštěm a ledovcem – s plachtou od značky Automax máte jistotu, že váš vůz zůstane nepoškozený i při extrémním počasí.
Hlavní vlastnosti
- Vícevrstvý odolný materiál – efektivně tlumí nárazy krup a ledu a minimalizuje riziko deformace karoserie
- Měkká PVC vrstva – poskytuje pevnou bariéru proti poškození laku při krupobití
- Šetrná vnitřní vrstva – jemný povrch neškrábe a neohrožuje nátěr vašeho auta
- UV ochrana – zabrání vyblednutí laku způsobenému dlouhodobým působením slunečního záření
- Univerzální konstrukce – přesně přizpůsobená modelu Jeep Patriot (2007–2012) pro dokonalé přiléhání
Ideální pro
- Situace, kdy hrozí krupobití nebo ledový déšť, které mohou vyústit v nákladné opravy karoserie
- Dlouhodobé parkování venku bez garáže
- Majitele, kteří chtějí udržet auto v původním stavu a vyhnout se drahým rekonstrukcím poškozeného laku
Tato ochranná plachta je ideálním řešením pro každého, kdo si cení svého Jeep Patriot a chce ho ochránit před nepředvídatelným počasím.
Hodí se pro všechny majitele Jeep Patriot z let 2007 až 2012, kteří hledají efektivní, snadno použitelnou a trvalou ochranu svého vozu.






