10 nejlepších aut pro rok 2017

Vybrat dokonalé auto nemusí být jednoduché. A to z důvodu, že každý má jiný vkus, každý má jiné kvalitativní požadavky, další zase hledá praktičnost a jiní logicky hledají naopak výkon. Pokud auto vybíráte a chcete vědět, co bude v letošním roce skutečně dobrou volbou, podívejte se společně s námi na 10 nejlepších aut pro rok 2017. Jak se sami přesvědčíte, jde o průřez několika segmenty a tak je jasné, že si hravě vybere každý.

BMW M2

BMW M2

Je jasné, že vozy této automobilky mají svou kvalitu. I když je z čeho vybírat, to nejlepší auto pro rok 2017 může být jenom jedno. A jde rozhodně o model BMW M2. Pokud je v něčem unikátní, tak rozhodně v tom, že se jedná na první pohled o menší vůz, který ale určitě nadchne hlavně svým velkým výkonem. Drobným zklamáním sice může být cena, ale kdo na takové auto má, ten zklamán zaručeně nebude.

Chevrolet Bolt

2017 Chevrolet Bolt EV

Jste zákazníkem, který hledá hlavně praktičnost, širokou škálu využití, ale i celkem dobrou cenu? Pokud ano, může pro vás být ideálním řešením Chevrolet Bolt. Ten si své místo na výsluní ale nezískal jenom proto, že se může jevit jako dobré rodinné auto. Jeho unikátem je to, že se řadí do segmentu alternativních pohonů. Nejenom, že zaujme levným provozem, při kterém chráníte přírodu. Nadchne i dobrým dojezdem, stejně jako vás nezklame ani poměrně příznivou cenou.

Chevrolet Camaro SS

2017 Chevrolet Camaro

Pokud je vaším cílem pořídit si „Ameriku“, je více než jasné, kam sáhnout. Mezi 10 nejlepších aut roku 2017 musí zcela určitě patřit také Chevrolet Camaro SS. Jedná se o vůz, který vás zaujme nejenom svým unikátním, moderním a typickým designem. Láká také na nízkou cenu, nebo i svou rychlost. Zrychlení z nuly na stovku za lehce přes 4 vteřiny je dobrým argumentem pro pořízení. Zvláště i pro poměrně příznivou cenu.

Chevrolet Corvette Grand Sport

Chevrolet Corvette Grand Sport

U Chevroletu ještě zůstaneme, jelikož u výčtu nejlepších aut pro rok 2017 nesmíme opomíjet ani model, kterým je Chevrolet Corvette Grand Sport. Dokonale vypadající Korvetta zaujme hlavně svým skvělým aerodynamickým designem. Unikátem je ale i v tom, co nabídne pod kapotou. V době, kdy v mnoha konkurenčních vozech najdete spíše jenom atmosférické čtyřválce, je tento model naprostým unikátem.  Z jakého konkrétního důvodu? Nabídne totiž atmosférický motor klasické Stingray.

Ford Mustang GT350

Shelby GT350

Zapomeňte na downsizing motorů. Pokud vám tolik vadí neustálé snižování objemu, které se dnes už týká i ryze sportovních vozů, zaměřte se na jedno z unikátních aut roku 2017, které vás hlavně v souvislosti s motorizací zaručeně nezklame. A z jakého důvodu? Hlavně proto, že pod kapotou tohoto vozu najdete osmiválec Voodoo s plochou klikovou hřídelí. A to o objemu celých 5,2 litrů. Vysoký výkon, skvělé zrychlení, skvělé otáčky i báječný zvuk. Je jasné, že tento automobil zaručeně nezklame.

Honda Accord

Honda Accord

Klasika, všestrannost, jednoduchost. Jde o auto, které dnes ocení široké spektrum zákazníků, kteří hledají klasický dopravní prostředek do své domácnosti. Bude vyhovovat párům, ale i rodinám. Jedná se o povedené standardní auto, které nabídne dostatek prostoru, nabídne skvělou výbavu, stejně jako možnost úsporné jízdy. K tomu připočtěme také celkem dobrou pořizovací cenu a je jasné, že Honda Accord nesmí mezi nejlepšími auty tohoto roku chybět.

Mazda MX-5

Mazda MX-5

Skvělý sportovní design, sklápěcí střecha, velmi dobré jízdní vlastnosti. To jsou tři unikáty, které se k vozu Mazda MX-5 přímo vážou a které jasně ukazují, že i tento model je a bude jedním z těch, který si v roce 2017 rozhodně zaslouží právě vaši pozornost. Pokud milujete styl, kvalitní svezení, finanční dostupnost i originalitu použitého designu, je více než jasné, že s touto volbou zklamáni nebudete.

Mazda 3

Mazda 3

Mazda v roce 2017 jasně dominuje, jelikož přesně ví, co svým zákazníkům nabídnout. Těmi nejsou nutně jenom milovníci sportovní jízdy, jelikož se mezi ně řadí také ti, kteří hledají běžné auto pro každodenní potřebu. A těmto požadavkům bude Mazda 3 zaručeně vyhovovat. Velmi dobrý motor, kvalitní podvozek, dobrý výkon, nebo možnost různorodé výbavy. To vše dělá z vozu Mazda 3 skvělé auto pro každého, kdo hledá spolehlivost kombinovanou s praktičností.

Porsche 718 Boxster/Cayman

Porsche 718 Cayman

Nejenom v minulosti, ale i nyní je tato automobilka na výsluní. A je nutné říci, že skutečně právem. Pokud se podíváme na to, co model Porsche 718 nabídne, je novinek více než dost. Kromě samotného označení nadchne i motorizace v podobě zcela nového přeplňovaného čtyřválce. K tomu přidejme skvělý výkon, perfektní podvozek a dokonalé jízdní vlastnosti. Opomíjet nesmíme ani design. Ten sice zcela logicky stále lehce vychází z minulosti, ale je obohacen o celou řadu nových moderních prvků.

Volkswagen Golf GTI

Volkswagen Golf GTI

Golf je dnes samozřejmou klasiko a stálicí na poli automobilového trhu. Je proto více než jasné, že nesmí chybět ani v žebříčku nejlepších vozů pro rok 2017. Konkrétně vám model Volkswagen Golf GTI může nabídnout jak stále kvalitní design, ovladatelnost a jízdní vlastnosti, ale i praktičnost. Dostatek místa, pohodlnost, slušná spotřeba, nebo i dobrá cena. Toto všechno jsou vlastnosti, které se k danému modelu jasně vážou a které z něho dělají dlouhodobě jedno z velmi dobrých aut, a to pro každého, kdo hledá všestranný, menší, ale stále velmi praktický automobil.

Výběr deseti nejlepších aut je za námi. Vybrali jste si to pravé? Nebo máte jiný tip, který by dokonale uspokojil vaše potřeby? Napište nám do komentářů, které podle vás v žebříčku chybí, a které je naopak jasnou volbou.