Vyrazte s přáteli luxusní dodávkou

Máte v plánu vyrazit na výlet do okolí Prahy, a je vás tolik, že vám osobní vůz nestačí? Potom můžete veškeré starosti hodit za hlavu, a vyrazit dodávkou. Tu si samozřejmě lze vypůjčit, a to s profesionálním řidičem. Řeč je o voze Mercedes Viano, který vás svými vlastnostmi zaručeně uchvátí, a to jakmile do něho poprvé sednete. A proč? Jelikož po celou dobu jízdy vás čeká dokonalý luxus, komfort a bezpečí.

Mercedes Viano - interiér

Mercedes Viano – interiér

Základem jsou samozřejmě maximálně pohodlné kožené sedačky, ve kterých se budete cítit jako v bavlnce, a to ať už si sednete na jakékoliv z celkem osmi dostupných míst. Samozřejmostí je poté i výbava v podobě airbagů, které vás zaručeně ochrání v případě jakékoliv kolize. Té se však bát nemusíte, jelikož řidič, který bude dodávku řídit, je skutečným profesionálem, a tak se postará o to, že vždy dojedete do svého cíle. A k čemu ostatní klienti pronájem dodávky s řidičem využívají? Na již zmíněné výlety, kam vyráží nejenom s přáteli, ale třeba i obchodními partnery. Plně se nabízí jak Karlštejn, tak i Kutná Hora, Český Krumlov, nebo Terezín. Anebo na stovky dalších míst v České republice, či Evropě.

Mercedes Benz Viano

Mercedes Benz Viano

Stejně tak můžete ale pronájem dodávky využít jako možnost, kdy vyzvednete své obchodní partnery na letišti, nebo ji využijete k tomu, abyste se na něho pohodlně dopravili vy sami. To vše je možné. Stejně tak je dodávka ideální možností v případě hotelových, nebo jiných transferů. Již se tak nemusíte trápit tím, že byste se s ostatními cestujícími nevešli do osobního auta, jelikož právě Viano, se svou praktičností a přitom komfortem limuzíny je přesně to, co potřebujete. A buďte si jisti tím, že jakmile poprvé vyzkoušíte, bude stoprocentně jasné, jaký vůz si budete objednávat i příště. A zda to bude kvůli jeho komfortu, profesionalitě řidiče, nebo luxusu? Posouzení už necháme pouze na vás samotných.

Mercedes Benz Viano

Mercedes Benz Viano