To nejlepší pro vaše auto nakoupíte online


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Pokud je ve světě automobilů firma, kterou není nutné nijak zvlášť představovat, potom je to jistě společnost Elcar z Jablonce nad Nisou. Právě ta se od svého počátku začala specializovat na sortiment autohifi, ale postupně rozšiřovala svou nabídku. Vše vyvrcholilo tím, že byl spuštěn zcela nový internetový obchod, na kterém můžete snadno nakupovat i vy sami. A je jedno, zda se budete soustředit na autorádia, navigace, alarmy nebo třeba zabezpečení vozidel. A pokud mluvíme o něm, je dobrým tipem zamykání pedálů Bullock. Ideální volba ve chvíli, kdy chcete mechanicky zabezpečit své auto proti krádeži. Potěší vás nejenom kvalita, ale i univerzálnost, jelikož se jedná p nový model se dvěma nástavci 75 a 100 mm. Pokud tedy máte vůz s mechanickou převodovkou a dbáte na jeho bezpečí, je toto zboží správná volba.

Do cíle vždy nejkratší a nejrychlejší cestou

Pokud se dotkneme dalšího sortimentu, který zmíněné společnost v rámci svého eshopu nabízí, jsou to i navigace. Pokud se v daném sortimentu příliš nevyznáte, zkuste navigace Zenec. Jedná se o 2-Din navigaci, která plně nahradí vaše klasické autorádio, čímž do vozu instalujete výrazný prvek, kterému dominuje dotykový displej. Základem je tak nejenom možnost využívat navigačního systému iGO, ale samozřejmě lze daný modul využít i jako handsfree, stejně jako vám umožní přehrávání hudby, ale i videí. Ideální, pokud hledáte autodoplňky, které jsou především praktické.

Zapomínáte svítit?

Pokud o praktičnosti mluvíme, nesmíme zapomínat ani na povinnost, kterou je denní svícení. Je však stále mnoho řidičů, kteří zapomenou. Než riskovat pokutu, je lepší koupit si denní světla. Po jednoduché instalaci už máte jistotu, že jakmile otočíte klíčkem, světla se rozsvítí a vy můžete bez problémů vyrazit na naše, ale i některé zahraniční silnice. A pokud vás zajímají i ceny, potom vás Elcar příjemně překvapí. Začínají už na částce okolo několika set korun českých.

Rate this post