Půjčme si Peugeot 208


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Europcar připravil pro své zákazníky jako první prémiová autopůjčovna na českém trhu model s dieslovým motorem v segmentu malých aut. Jedná se o Peugeot 208, který je následovníkem oblíbené řady malých hatchbacků 206 a 207. Peugeot 208 byl do vozového parku Europcaru zařazen ve výbavě Active s motorem 1.4 HDI. Tato konfigurace byla vybrána s cílem nabídnout zákazníkům co nejlepší poměr ceny a kvality. Právě proto se v Europcaru rozhodli pro dieslový motor, který jinak ve vozových parcích segmentu malých vozů v prémiových autopůjčovnách na českém trhu budete hledat jen obtížně.

Peugeot 208

Peugeot 208

„Protože se snažíme našim zákazníkům dát vždy něco navíc než naše konkurence, zvolili jsme při výběru nového Peugeotu 208 ověřený dieslový motor 1.4 HDI, který jim umožní vybrat si malý vůz, který je elegantní, stylový a úsporný zároveň,“ říká Ing. Karel Všetečka, generální ředitel společnosti.

Výbava Active je zaměřena nejen na nadstandardní stylové vybavení, ale podporuje i komfort a bezpečnost řidiče a ostatních cestujících. Ve výbavě najdeme mimo jiné boční a hlavové airbagy, regulátor a omezovač rychlosti, systém kontroly stability ESP, elektrická a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, tónovaná skla, klimatizaci nebo ocelová 15″ s ozdobnými kryty. V interiéru vedle zajímavě netradičně pojetí palubní desky zaujme také audiosystém s dotykovou obrazovku SMEG s Bluetooth HF a USB vstupem. Tímto Peugeot dobře cílí i na mladší řidiče, pro které takovéto vybavení vítaným bonusem – zvláště když díky němu mohou jednoduše připojit například svůj iPod. Ostatně celý interiér podtrhuje díky svému pojetí a malému volantu sportovní pocit z auta. Ačkoli se jedná o auto zařazené do segmentu malých vozů, najde posádka uvnitř dostatek místa a problém nebudou mít ani cestující vyššího vzrůstu.

Peugeot 208 - interiér

Peugeot 208 – interiér

Více o konkrétní výbavě Peugeotu v nabídce autopůjčovny Europcar se dozvíte na adrese www.europcar.cz.

O autopůjčovně Europcar

Autopůjčovna Europcar je opakovaně držitelem prestižního ocenění nejlepší autopůjčovna World Travel Award už od roku 2005. Drží se mota „každá cesta je cíl, pokud jedete v tom správném voze“. Proto je pro ni zásadní prvotřídní kvalita a osobní luxusní přístup, který zajistí zákazníkům zapůjčení vozu bez starostí. Celých 99 % jejích vozů je mladších než půl roku a ve všech je pro zákazníky připraven absolutní komfort a nadstandardní výbava.

Rate this post