Pozvánka: Jak se vyrábí…

V České Republice se vyrobí ročně téměř 1 milión vozidel. Své továrny tu má domácí Škoda Auto, Hyundai, TPCA,Tatra a další výrobci užitkových vozidel. Možná o tom nevíte, ale podívat se, jak vyráběli Vašeho miláčka, není až tak nereálné.

Hyundai - svařovna

Hyundai – svařovna

Pokud jste fandy značky Hyundai nebo některým modelem jezdíte a rádi by jste se podívali, jak se montuje, máte možnost nahlédnout do útrob automobilky Hyundai v Nošovicích.

Exkurze trvá přibližně 1,5 hodiny a urazíte trasu v délce 3 km. Nejprve zhlédnete prezentační film společnosti a poté vás čeká návštěva lisovny, svařovny a finální montáže. Nezapomeňte na vhodné oblečení a obutí, nezapomínejte, že se budete pohybovat ve výrobním provozu a pravidlem jsou pevné boty (nazouváky zakázány) a delší kalhoty.
Vzhledem k celkové délce trasy, vás bude mezi jednotlivými budovami převážet vláček.

Prohlídky jsou určeny jak pro školy, tak pro širokou veřejnost. Minimální povolený věk je 10 let. Minimální velikost skupiny je 10 osob, maximum je 40 osob. Příjemná zpráva je, že exkurze je zcela zdarma.
Exkurze v továrně může být v českém , anglickém a korejském jazyce.

A kdy na prohlídku?

Každé úterý a dva pátky v měsíci, vždy dopoledne od 8:00 do 11:00 a odpoledne od 13:00 hod. Pokud budete mít cestu kolem a exkurze by vás zajímala, nebo hledáte tip na exkurzi pro svou třídu, neváhejte kontaktovat Zuzanu Vystrčilovou z Oddělení vnějších vztahů a domluvit si svůj termín prohlídky. Kontaktní telefon  tel.: 596 141 658, email: zuzana.vystrcilova@hyundai-motor.cz.

Další informace naleznete zde.