Potřebujete přečerpávat benzín nebo olej v terénu? Máme pro vás řešení

Pokud máte automobil na benzín, určitě pro vás není problém si kdykoli dojet k čerpací stanici a natankovat. Jenže v případě zemědělských či jiných pracovních strojů může být cesta k čerpací stanici o poznání složitější. V takovém případě se neobejdete bez vhodných čerpadel, potřebujete totiž čerpat benzín, nebo také olej i v terénu. I takové situace ale mají řešení.

Objedete se i bez elektřiny

Existují čerpadla na benzin, díky nimž si s natankováním benzínu poradíte velice snadno, a to třeba i v místech, kde není v dosahu zdroj elektrické sítě 220 V. V čem spočívají jejich výhody?

  • Čerpadla je možné napájet rovnou z baterie pracovního stroje, ale také dodávky nebo nákladního automobilu. Proto se nic neděje, když vám dojde benzín třeba někde na poli. Potřebnou energii k práci si čerpadlo vezme přímo z autobaterie, vy načerpáte benzín a můžete pracovat dál nebo se strojem třeba odjet.
  • Je možné volit čerpadlo buď ve verzi obsahující manuální, nebo automatickou výdejní pistoli, i zcela bez výdejní pistole, záleží na vašich potřebách.
  • Jde o efektivní čerpadla s robustní litinovou konstrukcí, lze si vybrat různé typy čerpadla.

Olejové rozvody podle vašich potřeb

Jestliže máte například autoservis či autodílnu, nebo jste třeba zemědělské družstvo, které si provozuje samo i servis svých strojů, určitě neustále přečerpáváte a doplňujete olej. Rozvod olejů ale samozřejmě každodenním užíváním trpí a jednoho dne může dosloužit. V takové chvíli se vám budou hodit nová čerpadla na olej. Můžete vybírat z různých typů:

  • Elektrická
  • Pneumatická
  • Ruční
  • Membránová

Záleží na vás, který typ bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám, a to ať už jde o pohon, výši průtoku nebo způsob napájení.  Pokud si vyberete správně, bude ve vašem firemním provozu přečerpávání oleje probíhat hladce a bez nejmenších potíží.