Potíže s vozem? Navštivte profesionála

Problémy s autem se nemusejí vyhnout nikomu, a to ať už máte nový, nebo starší či výrazně ojetý vůz. V obou případech je však dobré vědět, kam v případě poruchy vyrazit. Tím místem je kvalitní autoservis na Praze 5, konkrétně potom společnost Renecar. Právě zde najdete odborníka, který se pyšní nejenom profesionálním přístupem, ale i maximální všestranností. To vše doplňují také zkušenosti, jelikož brány servisu byly poprvé otevřeny už v roce 2003. Neustálé inovace v oblasti diagnostických a dalších přístrojů, i pravidelné školení mechaniků jsou samozřejmě zárukou toho, že tento servis v této době nezůstal spát, ale zaručeně si poradí i s moderními auty.

Od klasických prohlídek, po poruchy jakéhokoliv typu

Jistotou daného autoservisu je jistě i fakt, že můžete přijet s čímkoliv. Může to být kontrola nebo drobná oprava v rámci blížící se technické kontroly, Může to být pravidelná údržba spojená s výměnou oleje či brzdových destiček, nebo to může být i závada výraznějšího rázu. Vše doplňuje i možnost uplatnění garančních prohlídek bez obav z toho, že vám u prodejce zanikne záruka. Není tak důvod jezdit do autorizovaných a samozřejmě drahých servisů, jelikož tento autoservis Praha 5 je dokáže plně nahradit. A aby byl výčet služeb konkrétní, nesmíme zapomenout ani na možnost likvidace pojistných událostí, a to od odtahu vašeho nabouraného vozu, po vyřízení všech formalit s pojišťovnou.

Máte přezuto?

Ne vždy se ale nabízené služby mohou týkat jenom poruch a technického stavu. Sortiment služeb zaměřuje také na vaše pneumatiky. A tak pokud hledáte ten správný pneuservis Praha 5, rozhodně firma Renecar nezklame. Nabídne jak základní služby spojené s přezutím a vyvažováním kol, tak i prodej kvalitních pneumatik světových výrobců. Vše poté doplňuje i možnost sezónní sadu uskladnit v prostorách servisu.