Jaguar, Land Rover: dokonalost a luxus

Ne každý hledá nudný rodinný vůz, nebo drobné auto do města. Mnoho lidí si potrpí na luxus, a tak existují značky, které jsou dokonalým symbolem této kategorie. A jedny z těch jsou určitě vozy Jaguar, které vynikají kombinací skvělé elegance, dokonalého vzhledu, bezpečnosti i prostornosti, a také výkonu.  A nabídka této automobilky čítá rozhodně vše, co si může přát jak milovník luxusu, tak i milovník rychlé jízdy, a to v dokonale vypadajícím sportovním voze.

Jedním z nejdokonalejších vozů je jistě Jaguar XF, a to v té nejnovější verzi. Ta rozhodně zaujme svým luxusním vzhledem a pohodlím. Jedná se zkrátka o dokonalou limuzínu, která má jenom málo konkurentů, které se jí vyrovnají. A to ať už to jsou unikátní sedadla Warm Charcoal nebo Barley, dokonale provedená obložení, kožené sedačky, dokonalý audio systém, nebo sedmipalcový displej umožňující rychlé nastavení parametrů vozu, ale i dalších funkcí, které zkrátka nemají konkurenci. To vše jsou přednosti, kterými se může Jaguar XF pyšnit. Vše doplňuje také široká škála motorů, a to nejenom benzinových, ale samozřejmě i naftových, a to o různých objemech a samozřejmě také výkonech. To vše pod kapotou vozu, za kterým se jistě každý otočí.

Jaguar XF

Jaguar XF

A pokud více než luxus hledáte prostor, potom i vám je co nabídnout. Se skvělou nabídnou vozů SUV nebo crossoverů totiž přichází automobilka Land Rover, která má ve světě automobilismu jistě své místo. Vozy Land Rover se vyznačují nejenom dokonalým komfortem a skvělými jízdními vlastnostmi, ale také tím, že bez problémů zvládnou i náročnější terén. A tak nemusíte mít obavy, ani když vyrážíte na téměř nedostupnou horskou chatu. S těmito vozy tam bez problémů dorazíte.

A jaký je skutečnou špičkou, který zvládne nejtěžší terén, a který navíc nabídne maximální bezpečí a dokonalý komfort? Je to model Land Rover Defender, který je ideální pro všechny, kteří se pohybují v nedostupných oblastech a terénech. Kromě různého provedení karoseriea  různých rozvorů však zaujme také moderními technologiemi, nebo zajímavě vybaveným interiérem. Vše doplňuje také několik výbavových stupňů, a tak může být vůz jasnou ukázkou toho, že autem do terénu nemusí být pouze nevzhledný a nepraktický osekaný model. Právě naopak.

Land Rover Defender

Land Rover Defender

A když už o vozech této kategorie mluvíme, rozhodně nejsou tím jediným, co lze získat. I druhá značka, a to velmi podobného názvu, rozhodně splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Jsou to vozy Range Rover, které se pravidelně staví do popředí zájmu veřejnosti, která oceňuje kombinaci designu, bezpečí a výkonu – a to v terénech, se kterými si mnoho běžných aut neporadí. A který vůz je v této oblasti špičkou? Určitě je to poměrně známý model Range Rover Evoque, který si již získal celou řadu spokojených majitelů, kterých den ode dne přibývá. A není se čemu divit, jelikož kombinace mnoha pozitivních vlastností je tou správnou cestou k tomu, jak zaujmout.

Range Rover Evoque

Range Rover Evoque

Ostatně stačí se podívat do samotného interiéru a bude všem jasné, že se jedná o neobyčejný vůz. Ladné detaily, nádherná kožená čalounění, multimediální systém nebo dokonalá kombinace barev. To je to, čím auto okouzlí. A to ještě předtím, než otočíte klíčkem. A potom se stačí rozjet a užít si kombinaci výkonu a dokonalých jízdních vlastností, ale i bezpečnostních a asistenčních prvků. To vše v jednom jediném voze.

Pokud jste to právě vy, kteří se také raději zaměříte na kvalitu a eleganci, potom jsme vám nastínili, co současný automobilový trh může nabídnout, a s čím rozhodně neuděláte chybu. Tak nedělejte kompromisy a vsaďte na takovou kvalitu a dokonalost, která je vidět již na první pohled. Stačí si vybrat přesně ten model, který je vašim požadavkům nejbližším, a který se tak bude perfektně vyjímat i ve vaší garáži.