Hyundai a Google Glass


Warning: Undefined array key "random_ads_start_direction" in /data/web/virtuals/344391/virtual/www/domains/auto-gril.cz/wp-content/plugins/ad-injection/ad-injection.php on line 2173

Tento web je primárně určen automobilům a věcem kolem. K těmto věcem patří také moderní technologie, které nás v budoucnu prostě neminou. Slyšeli jste o chytrých brýlích od Googlu s názvem Google Glass? Říkáte, že ne? Podívejte se na video, jaké možnosti nabízejí, určitě vás zaujmou.

Využívat jejích možností se chystají i automobilky. Konkrétně korejský Hyundai oznámil, že jejich nový palubní systém Blue Link bude pro Google Glass bude možné spatřit s příchodem nové verze modelu Hyundai Genesis sedan.

Hyundai Genesis Coupe 2015

Hyundai Genesis Coupe 2015

Uživatel chytrých brýlí bude možnost mít možnost ovládat všechny funkce svého telefonu. Obrovskou odlišností bude ovládání, telefon nebude muset vytáhnout z kapsy nebo kabelky a tím se rozptylovat při řízení. Brýle Google Glass spolu s aplikací Blue Link umožní zamykání a odemykání vozidla na stejnou vzdálenost, jako když máte běžné klíče s dálkovým ovladačem. V Blue Linku také naleznete apliakci Car Care, která vás bude upozorňovat a připomínat, že je čas zajet na kontrolu, výměnu oleje nebo že vám brzy dojde voda v ostřikovači.

Vážení, pohledejme nějaké ty brýle, čeká nás úžasné propojení 🙂 Další povídání o aktivních a pasivních bezpečnostních prvcích v automobilech naleznete zde.

Hyundai Blue Link

Hyundai Blue Link

Foto: Hyundai.com

Rate this post