Hydraulické zvedací plošiny Vám pomohou při vaší každodenní práci

Pracujete často s předměty ve vyšších polohách? Je pro Vás žebřík nedostatečný? Hydraulické zvedací plošiny jsou skvělým pomocníkem, který Vám ušetří čas, práci i námahu. Jsou bezpečnější a stabilnější než žebříky.

Švédská kvalita na dlouhá léta

Nabízíme kvalitní hydraulické zvedací plošiny od švédské firmy EdmoLift. Ta vyrábí a dodává své zvedací plošiny do celého světa už 55 let. O jejich špičkové kvalitě mluví i to, že ze 140 000 vyrobených plošin jich je po i po desítkách let funkčních přes 100 000. Firma neustále vyvíjí své produkty a proto všechny produkty jsou tak nejmodernější zařízení s ergonomickým designem, díky kterému bude obsluha plošiny hračka.

Univerzálnost

Další předností hydraulických zvedacích plošin od firmy EdmoLift je jejich univerzálnost. Najdete je ve spoustě výškových provedení, mobilitě a velikosti. Můžete si tak vybrat tu plošinu, která nejlépe sedne Vašim požadavkům a cílům. Horizontální nůžky nebo vertikální, jednonůžkové, dvounůžkové nebo trojnůžkové, zvedací či naklápěcí, s doplňky (zábradlí, žlábky…) nebo bez, zkrátka vše, co byste mohli chtít. A pokud byste si nevybrali ze základní nabídky, vždy si můžete nechat vyrobit plošinu na míru. Možnost zakázkové plošiny na míru Vám umožní mít plošinu speciálně pro Vaše potřeby, ať už jsou Vaše nároky jakékoliv.

Šetřete své zdraví a zvyšte zisk

Díky hydraulické zvedací plošině budete šetřit Vaše zdraví a zefektivníte tak svou práci. Ušetříte tak na vyplácení nemocenských kvůli namoženým zádům, nebo nedejbože pracovním úrazům, které se mohou přihodit například při použití žebříku. Zdraví je důležité, a je třeba si ho vážit. Navíc pokud je práce méně namáhavá a bezpečnější, zaměstnanci budou šťastnější, a šťastnější zaměstnanci vedou k vyšší produktivitě, která se následně pozitivně projeví na Vašem zisku.

Rate this post