Doba přezutí na letní pneu se blíží. Jaký pneuservis navštívit?

Teploty na teploměru pomalu ale jistě směřují ke stále vyšším a vyšším číslům a i datum v kalendáři naznačuje, že termín přezutí na letní pneu se blíží. Dle zákona je to datum 31. 3., ale obecně záleží také právě na teplotních a dalších povětrnostních faktorech. Pokud však plánujete v dané datum vyměnit zimní obutí, pojďte se spolu s námi podívat, kde nejlépe.

Využijte služeb profesionálů

Doma může být výměna pneumatik nejenom pracná a časově náročná, ale také značně neprofesionální. Naopak lepší volbou je navštívit pneuservis Praha 4 Modřany, konkrétně společnost Pneu Šimek, která nabídne služby v oblasti montáže a demontáže pneumatik nejenom pro osobní vozy, ale třeba i pro SUV, vozy offroad 4×4, nebo i vozidla dodávková. To vše na své provozovně.

Proč právě tento pneuservis?

Hlavně z důvodu profesionality, jelikož součástí služeb není jenom běžná výměna, ale samozřejmě také všechny nezbytné doplňkové služby, jako je očištění nebo konzervace, popřípadě i vyvážení, pokud je to nutné. Jistotou je ale i to, že své zimní můžete v areálu pneuservisu také bezpečně a samozřejmě levně uskladnit.

S jistotou oprav a dalších doplňkových služeb

Bát se ale nemusíte ani v případě, kdy máte vaše letní pneumatiky mírně poškozeny. Ani v tomto případě jiný pneuservis v Praze rozhodně nehledejte. Pneuservis Šimek se totiž specializuje také na opravy bočních průrazů či průpisů a tak i takto poškozená pneumatika bude opět jako nové, s jistotou toho, že v rámci bezpečnosti se na ni můžete spolehnout. Stejně tak ale můžete ocenit třeba i další doplňkové služby spojené třeba s čištěním interiéru auta, mytím vozidel, s plněním pneu dusíkem, nebo huštěním pneumatik plynem.

Pneu lze koupit na místě

A pokud aktuálně nemáte letní model pneumatik, nezoufejte. Ty správné můžete koupit i na místě, a to za skvělé ceny a s jistotou dobrého výběru. Mezi značkami totiž nechybí škála vyzkoušených výrobců, kterými jsou Matador,Bridgestone, Firestone či Barum.

4/5 - (1 vote)