Chraňte svůj vůz před nečistotami. Jak?

Máte automobil, na který jste náležitě hrdí? Nejenom, že je třeba chránit ho opatrnou jízdou, ale je třeba chránit ho také před nečistotami v ovzduší. Máte-li garáž, daný problém vyřešíte celkem snadno. Co ale v situaci, kdy ji nemáte? Pomůže vám sortiment kvalitních zakrývacích plachet. Nejlépe od společnosti Plachty Petr Štěpáník, která je díky své historii, která se začala psát již v roce 1995, ale i kvalitě a spolehlivosti špičkou na trhu. A co vám může nabídnout? Podívejte se.

Svůj vůz ochráníte snadno

Jelikož se nabídka této společnosti specializuje i na motoristy, můžete si být jisti, že vám nabídne i speciální autoplachty. Ty svou velikostí i tvarem kopírují karoserii vašeho vozu, což znamená jistotu nejenom jednoduchého nasazení, ale i perfektní ochrany, kterou daná pevná a odolná plachta umí nabídnout. A to třeba před pylem, padajícím listím a dalšími nečistotami, které hrozí od jara do podzimu. Jistotou je též ochrana před UV zářením, což se pozitivně podepíše i na kvalitě vašeho laku.

Jezděte bezpečně

Kromě plachty doporučujeme u společnosti Plachty Petr Štěpáník nakoupit také další sortiment, kterým jsou reflexní vesty. Proč? Nejenom, že musí být součástí povinné výbavy, ale primárně vám mohou zachránit život. Mějte starost jak o svůj vůz, tak i o sebe. I zde je jistotou prvotřídní kvalita, stejně jako dokonalá viditelnost i za deště či mlhy.

Plachty využijete i v okolí vašeho domu

Zaujal vás tento sortiment? Potom pamatujte, že ho nemusíte kupovat jenom v souvislosti s vaším vozem. Najde uplatnění i v okolí vašeho domu. Pokud chcete příklad, je oblíbeným sortimentem hlavně všestranná stínící síť na plot. Nejenom, že vytvoříte v létě tolik potřebný stín, ale vytvoříte i potřebné soukromí. Využitelnost, kterou sítě na plot nabídne, je i u různých sportovišť, jako třeba tenisových dvorců.

Tím posledním typem sortimentu, který firma Plachty Petr Štěpáník nabízí, jsou vagonové plachty. I ty, stejně jako u výše uvedeného sortimentu nabídnou nejenom širokou nabídku velikostí a tvarů, ale hlavně prémiovou kvalitu. Ta se pozitivně podepisuje na životnosti, pevnosti a odolnosti. Proto se plachta od profesionála vyplatí.