Bazar karavanů Burimex

Nedaleko Berouna, v obci Trubín, se nachází bazar anglických karavanů provozovaný společností Burimex s.r.o. Kromě bazarového prodeje zde můžete také koupit nové karavany značek Swift, Sterling a Sprite.

V bazaru karavanů můžete najít obytné přívěsy anglické, německé nebo francouzské výroby. Otevřeno je po celý rok a obvykle zde najdete nabídku více než 40 karavanů. Všechny karavany v nabídce bazaru byly prověřeny technikem a jsou uzpůsobeny pro provoz na českých silnicích. Vůbec se tedy nemusíte bát toho, že si zakoupíte karavan anglické výroby a nebudete s ním moci jezdit. Bazar s karavany je každý týden doplňován novými přívěsy.

Bazar karavanů

Bazar karavanů

Servis karavanů

Společnost Burimex vytvořila opravdu skvělé zázemí pro karavanisty. Kromě bazaru karavanů zde najdete také obchod s doplňky a servisní centrum.

Servis karavanů je prováděn skvěle vyškolenými pracovníky. Není problém karavan opravit, vylepšit nebo provést zimní či jarní údržbu. Do krytého prostoru servisu se najednou vejde až 6 karavanů zároveň.

Bazar karavanů se 6 měsíční zárukou

Na každý prodaný karavan v bazaru dostanete kompletní záruku na šest měsíců. Pro nováčky jsou připraveny české brožury, které jim s jejich prvním karavanem pomohou a samozřejmostí je také poradenství s výběrem toho nejvhodnějšího karavanu. Zkušené karavanisty může zaujmout komisní prodej nebo nákup karavanu na protiúčet. Bazar karavanů Burimex je tu pro každého. Využijte i vy jeho prvotřídních služeb.